„Įsikūnijimas: Vandens Kelias“ tampa pelningiausiu 2022-ų metų filmu

„Įsikūnijimas: Vandens Kelias“ tampa pelningiausiu 2022-ų metų filmu

Režisieriaus James‘o Cameron‘o nemėgėjų lūkesčiai, kad naujas „Įsikūnijimo“ (angl. „Avatar“) filmas niekam neįdomus ir bus finansiška nesėkmė visiškai nepasitvirtino. Tęsinys „Vandens Kelias“ (angl. „Way of Water“) šiuo metu yra pakeliui tapti vienu iš didžiausių kino gigantų. Praėjus tik trejoms savaitėms po premjeros, filmas šiandien peržengė pusantro milijardo JAV dolerių ribą ir numušė „Asą: Maveriką“ (angl. „Top Gun: Maverick“) iš pelningiausio 2022-ų metų filmo titulo. Dabar „Vandens Kelias“ yra 11-oje vietoje tarp visų laikų pelningiausiųjų.

Nors pusę milijardo JAV dolerių surinkęs pirmasis savaitgalis nebuvo toks didelis kaip tikėtasi, „Vandens Kelias“ išlaiko stabilų pagreitį ties bilietų pardavimais. Ir kadangi artimiausiu metu nenusimato didesnių premjerų, šis filmas dominuos kino teatrus iki naujojo „Skruzdėliuko“ (angl. „Ant-Man“) pasirodymo. Prognozuojama, kad „Vandens Kelias“ taps šeštuoju filmu, peržengusiu dviejų milijardų ribą. Taip nutikus, pusė šių pelningiausiųjų priklausys James‘ui Cameron‘ui (abu „Įsikūnijimai“ bei „Titanikas“) tarp paskutinių dviejų „Keršytojų“ (angl. „Avengers“) filmų bei septinto „Žvaigždžių Karų“ (angl. „Star Wars“) epizodo.

Kadangi „Vandens Kelias“ jau atpirko savo milžinišką biudžetą ir marketingo išlaidas, trečiasis „Įsikūnyjimo“ filmas, pasirodysiantis 2024-ųjų pabaigoje, yra užtvirtintas. Režisierius jau užsiminė kur link eis istorija. Su antrąja dalimi pristatęs vandens tautą, trečioji supažindins žiūrovus su ugnies elementu ir jam priklausančiais blogaisiais Na‘vi gyventojais. Kur ankstesni filmai turėjo konfliktus tik tarp planetos Pandoros gyventojų ir ją užgrobti atvykusių žmonių, šįkart skirtingos Na‘vi tautos gali kovoti tarpusavyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles