Keanu Reevesas grįžta į mirtinai gerą vakarėlį pirmajame „John Wick 2“ anonse

Johnas Wickas sugrįžta! Taip, praėjo vos dveji metai nuo tada, kai pirmą kartą pamatėme Keanu Reeveso sugrįžimą samdomo žudiko kailyje ir galiausiai gauname pirmąjį tęsinio „John Wick 2“ (angl. „John Wick: Chapter 2) anonsą. Galime pasidžiaugti, kad veiksmo bomba tapęs filmas ilgai neužsistovėjo rūkydamas kamputyje ir studija „Lionsgate“ labai greitai ėmėsi tolesnių darbų.

Kol kas kaip ir nėra kalbama, apie ką bus antroji dalis. Galime nuspėti – apie daug žudynių. Tikrai taip, nenustebkite, nes tai filmas apie samdomą žudiką. Pirmajame filme pasirodęs Johnas Wickas sugrįžta, tik ką jis medžios dabar ir kokia bus to priežastis – neaišku. Taigi, niekas negali pasakyti, kas suteikia Johnui tiek daug skausmo, matomo anonse. Gal kažkas vėl nužudė jo šunį? Jei taip – oi, vargšelis.

Jei kiek labiau žvilgtelėjus į anonsą, tikrai galima suprasti, jog čia gilios potekstės ieškot nereikės. Girdėsime kelis juokingus vienaeilius, o tada begalė, tiesiog lavina veiksmo, kuri mus užgrius nuo pat pirmų minučių. Ir dėl to galima lažintis ramia dūšia, nes tai yra akivaizdu kaip dieną. Viskas ką matome – tai skriejančios kulkos ir visaip besivartantis Keanu Reevesas su automatiniu ginklu rankose. Ir jei veiksmas bus sudėliotas taip, kaip pirmajame filme, tai nuobodžiauti tikrai neteks, o veiksmo gerbėjai išeis apsipatenkinę iki negalėjimo.

Be K. Reeveso filme pasirodys ir, greičiausiai, didesnę rolę turės Ianas McShane‘as, Ruby Rose, Bridget Moynahan, Peteris Stormare‘as, Johnas Leguizamo, Laurence‘as Fishbourne‘as, reperis Common ir kiti.

„John Wick 2“ veiksmą kinuose galėsime stebėti jau kitų metų vasario 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles