„Didžiosios sienos“ paslaptį atskleidžia M. Damonas naujajame anonse

„Didžiosios sienos“ paslaptį atskleidžia M. Damonas naujajame anonse

Kino studija „Legendary“ ir toliau pristatinėja savo filmus, o dabar taikinyje atsiduria „Didžioji siena“ (angl. „The Great Wall“), kuriame bus pasakojama apie fantastinę priežastį, dėl kurios buvo pradėta statyti vienas pasaulio stebuklų – Didžioji kinų siena. Akivaizdu, kad čia rodoma priežastis yra visai kitokia, nei mes esame mokęsi iš istorijos vadovėlių, tad ją stebėti naujajame filmo anonse yra net labai įdomu.

Mattas Damonas sugrįžta, bet šįkart jis niekur neskris ir jo nereiks gelbėti. Na, gal ir reiks, bet bent kol kas tai nėra parodoma. Kas parodoma, tai visai kitokios Didžiosios kinų sienos pastatymo priežastys. Tai – monstrai, kurių sulaikymas yra esminė Kinijos pareiga. Ir jiems tą padaryti padeda atvykėlis iš Vakarų (ar Rytų, jei jau žiūrim iš Kinijos pusės).

Akivaizdu, kad čia veiksmo netrūks. Filmą režisuoja pripažintas „Skraidančių durklų namų“ (angl. „House of the Flying Daggers“) ir „Herojaus“ (angl. „Hero“) režisierius Zhang Yimou, todėl galime tikėtis pasakiškai gražių kovų. Iš tiesų, jau net anonse galime išvysti meistriškas kovų choreografijas ir rytų kovų menų gracingus judesius kovos lauke. Gal kiek juokingai atrodo angliškai kalbantys kinai, tačiau ei, juk negali 100 tūkst. kinų kalbėti sava kalba, jei tarpe turi du prašalaičius. Ar ne? Ar ne?! Labai daug plėtotis šia tema nereikia, o tiesiog stebėti spalvų kontrastus ir pasakiško grožio kovas. Iki tol, kol kino teatrus (velniai rautų, dabar neįmanoma sakyti „pasieks kinus“, nes neaišku, ką ten pasieks) pats filmas.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Mattas Damonas, „Sostų karuose“ išgarsėjęs  Pedro Pascalis ir Willemas Dafoe. Iš Kinijos kino industrijos matysime Tiang Jing, Andy Lau, Eddie Peng, Lu Han, Hanyu Zhang, Kenny Lin ir kitus.

„Didžioji siena“ kinuose bus rodoma nuo vasario 17 dienos, o Kinijoje filmas pasirodys dar šiais metais – gruodžio 16 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Tiesiog / 2016 spalio 10

    Baisiai įdomu, kaip autoriui susišvietė, kad jei žiūrint iš Kinijos pusės, jam Vakarai tampa rytais? Gal jam saulė teka iš Baltijos jūros, o leidžiasi Japonijoj? :D:D:D