Sigourney Weaver prisijungia prie serialo „Sergėtojai“

Sigourney Weaver prisijungia prie serialo „Sergėtojai“

Daugybę kino ir televizijos naujienų pabėrusi Niujorko „Comic-Con“ paroda neaplenkė ir „Marvel“ studijos serialų, pasirodančių „Netflix“ platformoje.

Kaip studija paskelbė oficialaus pristatymo metu, aktorė Sigourney Weaver prisijungia prie ambicingojo „Marvel“ serialo „Sergėtojai“ (angl. „The Defenders“).

S. Weaver yra viena žymiausių Holivudo aktorių, savo vardą užsidirbusi mokslinės fantastikos filmuose. Ji pasirodė tokiose legendinėse franšizėse kaip „Svetimas“ (angl. „Alien“) ar „Vaiduoklių medžiotojai“ (angl. „Ghostbusters“). Pastaraisiais metais aktorė taip pat nevengė didžiausių šių dienų filmų, vaidinusi tokiuose projektuose kaip „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“) ir „Čapis“ (angl. „Chappie“).

Aktorė „Sergėtojų“ seriale įkūnys pagrindinę blogietę. Įprastai herojiškas moteris vaidinusiai S. Weaver tai bus neįprastas išbandymas.

 „Sergėtojai“ bus ambicingiausias bendras „Marvel“ ir „Netflix“ projektas iki šiol, suvesiantis keturių „Marvel“ serialų – „Drąsiaširdžio“ (angl. „Daredevil“), „Jessica Jones“, „Luke Cage“ ir „Geležinio kumščio“ (angl. „Iron Fist“) – pagrindinius herojus.

Planuojama, kad „Sergėtojai“ pasirodys kitais metais. Tuo tarpu „Netflix“ platformoje praėjusią savaitę jau pasirodė pirmasis serialo „Luke Cage“ sezonas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles