„Marvel“ paskelbė pirmąjį „Geležinio kumščio“ anonsą

Prie „Marvel“ komiksais paremtų „Netflix“ serialų komandos jau greitai prisidės naujausias projektas – „Geležinis kumštis“ (angl. „Iron Fist“). Niujorke vykstančioje „Comic-Con“ parodoje buvo pristatytas ir pirmasis serialo anonsas.

Jame žiūrovai yra supažindinami su Deniu – Azijoje ypatingas galias įgijusiu vyru, nusprendžiančiu savo išskirtinę jėgą panaudoti siekiant teisingumo.

Anonsas stipriai primena ir kitus „Marvel“ serialus „Netflix“ platformoje. Veiksmas ir vėl vyksta Niujorke, o pagrindinis veikėjas su blogiečiais kaunasi tamsiuose koridoriuose, kaip jau ne kartą matėme serialuose „Jessica Jones“ ir „Drąsiaširdis“ (angl. „Daredevil“).

„Geležinis kumštis“ yra paskutinis iš keturių serialų – kartu su jau minėtaisiais bei praėjusią savaitę pasirodžiusiu „Luke Cage“, – kurio istorija kitais metais galiausiai susives į serialą „Sergėtojai“ (angl. „The Defenders“). Kaip jau pranešė „Buvau Kine“, vakar buvo paskelbta, kad prie „Sergėtojų“ serialo kaip pagrindinė blogietė jau prisijungė aktorė Sigourney Weaver.

„Geležinis kumštis“ į „Netflix“ platformą turėtų atkeliauti 2017 m. kovą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles