Žiūrovai turės galimybę pamatyti „Interviu su diktatoriumi“

Žiūrovai turės galimybę pamatyti „Interviu su diktatoriumi“

Ne pirmą savaitę besitęsianti drama dėl filmo „Interviu su diktatoriumi“ (angl. „The Interview“) dar nemato pabaigos. Savaitgalį JAV saugumo tarnybos patvirtino, jog į „Sony“ studijos kompiuterius įsilaužė ir slaptus duomenis pavogė Šiaurės Korėjos įsilaužėliai. Neoficialiai ši žinia buvo žinoma jau kurį laiką, kadangi ši valstybė turėjo didžiausią motyvą neleisti pasauliui pamatyti jų diktatorių pašiepiantį filmą, tačiau oficialus patvirtinimas žymi ir JAV specialiųjų tarnybų įsitraukimą į šią istoriją.

Dabar „Sony“ atstovai, po to, kai buvo nuspręsta atšaukti filmo rodymą iš visų kino teatrų, suskubo patikinti žiūrovus, jog „Interviu su diktatoriumi“ anksčiau ar vėliau išvys dienos šviesą. Vienu metu buvo pasirodę pranešimų, jog filmą planuojama paslėpti visam laikui, o tuomet, kai „Sony“ iš interneto pradėjo šalinti filmo anonsus bei ištrynė oficialius filmui skirtus puslapius socialiniuose tinkluose, toks variantas atrodė realus. Dabar „Sony“ vadovas Michaelas Lyntonas, o vėliau ir studijai atstovaujantis teisininkas Davidas Boiesas patvirtino, kad „Sony“ neplanuoja slėpti šio filmo ir žiūrovai jį tikrai išvys.

Šie komentarai kol kas yra abstraktūs ir iš jų tikrai negalima spręsti, kaip ir kokiu būdu filmas bus išplatintas. Dabar aišku tiek, kad „Sony“ norinčių padėti savanorių nėra daug. Internetinės platformos, tokios kaip „Netflix“ ar „Amazon“, dažnai yra įvardijamos kaip geriausias būdas išplatinti šį filmą, tačiau yra didelė tikimybė, jog šių kompanijų vadovai gali pabijoti prieš juos nukreiptų kibernetinių atakų. Išlieka tikimybė, jog „Sony“ norės parduoti šio filmo teises kitai studijai, tačiau po to, kai „Paramount“ iš kino teatrų atšaukė kitą Šiaurės Korėją pašiepiantį filmą „Būrys Amerika: drebėk, pasauli!“ (angl. „Team America: World Police“), tapo aišku, jog baimė Holivude jau plinta.

Tuo tarpu Šiaurės Korėja ir toliau siekia diktuoti savo sąlygas. Prieš kelias dienas „Sony“ pasiekė sveikinimas iš įsilaužėlių, sakantis, jog atšaukdama filmą studija pasielgė teisingai, tačiau jeigu „Interviu su diktatoriumi“ pasirodys internete ar kitoje platformoje, „Sony“ to pasigailės. Vėliau buvo paleistas oficialus pranešimas, kuris smerkė Šiaurės Korėjos lyderį pašiepiantį filmą tariamai kūrusią JAV vyriausybę. Įsilaužėliai pradėjo tiesiogiai grasinti Baltiesiems rūmams ir Pentagonui, ką jie daro jau ne pirmą kartą, tačiau šie grasinimai gali priversti JAV valdžią kiek aktyviau įsitraukti į greitai daug problemų pridariusią situaciją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles