Godzilos ir King Kongo akistata įvyks 2020 m.

Godzilos ir King Kongo akistata įvyks 2020 m.

Neseniai buvo skelbta, kad kino studijos „Legendary“ ir „Warner Bros.“ ketina sujungti savo „Godzilos“ (angl. „Godzilla“) ir „King Kongo“ (angl. „King Kong“) filmų serijas į vieną bendrą, o dabar tai patvirtinta oficialiai. Kino studijos išplatino bendrą pranešimą, kad „Godzila prieš King Kongą“ (angl. „Godzilla vs. King Kong“) kino teatrus pasieks 2020 m. po „Kongas: Kaukolių sala“ (angl. „Kong: Skull Island“) premjeros 2017 m. ir antrosios Godzilos dalies „Godzila 2” (angl. „Godzilla 2“) pristatymo 2018 m.

Tokios Godzilos ir King Kongo „jungtuvės“ nėra netikėtos. Rugsėjį kino studija „Legendary“ perkėlė „Kongą: Kaukolių salą“ iš „Universal“ į „Warner Bros.“ taip pasiruošdama kino pabaisų visatos kūrimui. Tuo metu buvo teigiama, kad „Kongas: Kaukolių sala“ bus pirmasis iš trijų filmų ciklo, kurio kulminacija taps „Godzila prieš King Kongą“ – panašu, kad planas išliko nepakitęs.

Kaip jau minėta, „Kongas: Kaukolių sala“ startuos 2017 m. kovo 10 d., o „Godzila 2“ – 2018 m. birželio 8 d., tuo tarpu „Godzilos prieš King Kongą“ premjera pastumta iki 2020 m. Ir nors Godzila su King Kongu yra ryškiausios šios serijos ir kuriamo fantastinio pasaulio žvaigždės, jie nebus vieniši. Tikimasi, kad filmuose pasirodys tokie padarai kaip Rodanas, Mothra ir Karalius Gidora (angl. King Ghidorah).

Antrąją „Godzilos“ dalį režisuos Garethas Edwardsas, kai tik baigs pirmąjį šalutinį naujosios „Žvaigždžių karų“ trilogijos dalies projektą „Žvaigždžių karai: Vienišius“ (angl. „Rogue One: A Star Wars Story“). 2014 m. G. Edwardso režisuota „Godzila“ taip pat įeina į šią filmų apie kino pabaisas seriją. Ir nors iš pradžių buvo pristatomas kaip „vienvaldis monarchas“ dabar, panašu, būtent šis filmas taps jungiamąja grandimi.

Galimybė viename kadre išvysti kartu Godzilą ir King Kongą smarkiai masina žiūrovus, nepaisant to, kad šios pabaisos yra skirtingo dydžio – panašu kad „Universal“ vis tik rado būdą, kaip tai išspręsti šią situacija. Be to, pasirodė užuominų, kad pabaisos gali netgi suvienyti jėgas – priešingai nei Batmanas ir Supermenas kitame „Warner Bros.“ didžiuliame jungtiniame filmų serijų projekte.

Žemiau pateikiama medžiaga iš spaudos konferencijos.

„Atsižvelgiant kino studijų „Legendary“ ir „Warner Bros. 2014 m. sėkmingai atliktas pasaulinio masto pertvarkas „Godzilos“ filmų serijoje, šios kompanijos kartu kurs naują epinę bendrą filmų seriją. Galingosios pabaisos taps naujos kartos milžiniškais herojais, filmuose atskleidžiant jų vietą, kurią gigantiškos superrūšys užima ekosistemoje bei mitologiją – tiek klasikinę, tiek naują. „Monarch“ – žmonių organizacija, kuri susekė Godzilą 2014 m. filme naujose juostose išplės savo misiją.

Pranešimą apie tai, kad pertvarkos monstrų serijoje tęsiasi, šiandien paskelbė kino studijos „Legendary“ generalinis direktorius Thomas‘as Tullas ir kino studijos „Warner Bros.“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Kevinas Tsujihara. Pradžiai planuojami trys filmai – 2017 m. „Kongas: Kaukolių sala“, 2018 m. „Godzila 2“ ir „Godzila prieš King Kongą“, kuris kino teatrus pasieks 2020 m. Kol „Legendary“ kuriasi savo naujuose namuose pas „Universal Pictures“, „Godzilos“ filmų serija ir toliu išlieka bendras projektas su „Warner Bros.“, kuri taip pat šiai serijai pristatys „Kongą: Kaukolių salą“. Šios juostos filmavimas prasidės spalio 19 d.

„Warner Bros.“ ir „Legendary“ 2014 m. išleido „Godzilą“ ir susitarė iki 2018 m. birželio 8 d. sukurti „Godzilą 2“. Abiejuose filmuose veikia žmonių organizacija „Monarch“. Griežtai laikydamasi savo susitarimo su „NBC Universal“, „Legendary“ kreipėsi į japonų kino studiją „Toho“ dėl autorinių teisių ne tik į Godzilą, bet ir į kitus klasikinius personažus, tokius kaip Rodanas, Mothra, Karalius Gidoras. Tai atvėrė kelią kurti filmų seriją apie Godzilą ir King Kongą bei kitas žymias pabaisas, kurios centre atsidurs „Monarch“ organizacija.

Kai „Legendary“ paskelbė apie Godzilos ir King Kongo filmus, gerbėjai visame pasaulyje pradėjo spekuliuoti , apie tai, ar šiuos personažus bus galima kada nors pamatyti kartu viename filme. Klasikiniai „Toho“ monstrai, tokie kaip Karalius Gidoras, Mothra ir Rodanas gali taip pat papildyti kino studijos „Legendary“ milžiniškų pabaisų panteoną, kaip kad buvo skelbta per 2014 m. „Comic – Con“ konferenciją.

„Žiūrovai tikrai neliko abejingi „Godzilai“. Šiandien aš esu laimingas, galėdamas atskleisti, kad šis filmas buvo tik naujos epinės pramogų visatos pradžia. Kaip ilgametis šių personažų fanas, aš visada norėjau pamatyti, kuo visa tai baigsis ir dabar mes su malonumu galime pranešti apie tai ir dar daugiau“, kalbėjo T. Tullas.

„Dirbdami kartu su savo partneriais „Legendary“ mes mėgavomės kūrybine ir komercine „Godzilos“ projekto sėkme. Tiesiog puiku naujomis akimis pažvelgti į šiuos personažus ir padėti sukurti filmų seriją su tokia daugybe kūrybinių galimybių kino kūrėjams. Gerbėjams patinka šie stambūs, pasaulinio garso filmai ir šis naujas projektas yra pats didžiausias dalykas, kokį tik galima sugalvoti“, pridėjo K. Tsujihara.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles