Ridley Scottas ir Lady Gaga kurs filmą apie žmogžudystę Gucci šeimoje

Ridley Scottas ir Lady Gaga kurs filmą apie žmogžudystę Gucci šeimoje

Šiuo metu Ridley Scottas dirba prie XIV amžiaus dramos „Paskutinė dvikova“ (angl. „The Last Duel“), kuriai scenarijų parašė ir joje vaidina aktoriai Mattas Damonas bei Benas Affleckas. Režisierius jau iškart turi nusitaikęs kitą projektą – tikro nusikaltimo dramą apie Gucci šeimos dinastiją, jos prekės ženklo įkūrėją Guccio Gucci bei jo anūko Maurizio Gucci nužudymą.

Maurizio buvo nužudytas priešais senelio kabinetą 1995-ais metais. Už nusikaltimą 29-iems metams kalėjimo buvo nuteista buvusi jo žmona Patrizia Regianni, kurią Maurizio paliko dėl kitos moters. Naujasis režisieriaus projektas bus paremtas autorės Saros Gay Forden knyga, kuri atpasakoja Gucci šeimos istoriją, jos verslo iškilimą, kuris vėliau buvo sugriautas godumo ir konfliktų.

Jau paskelbta, kad Patrizios vaidmenį šiame filme atliks Lady Gaga. Tai bus pirmas projektas, po jos debiuto labai pasisekusiame „Taip gimė žvaigždė“ (angl. „A Star is Born“) perdirbinyje, iš kurio aktorė parsinešė Oskarą už dainą „Shallow“ bei geriausios aktorės nominaciją. Įdomi kombinacija tarp Ridley Scotto ir Lady Gagos jau traukia studijų akį ir režisierius tikisi pradėti šį projektą iškart po „Paskutinės dvikovos“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles