Elijah Woodas norėtų prodiusuoti naują „Košmaro Guobų gatvėje“ filmą

Elijah Woodas norėtų prodiusuoti naują „Košmaro Guobų gatvėje“ filmą

Paskutinė „Košmaro Guobų gatvėje“ (angl. „Nightmare on Elm Street“) juosta pasirodė prieš daugiau, nei 10 metų – turint omenyje dabartinę perdirbinių, tęsinių ir devinto dešimtmečio pop kultūros obsesiją, tai skamba kaip gerokai per ilgas laiko tarpas. Šį rugsėjį pasirodė žinios, jog originalo režisieriaus Weso Craven’o atstovai atgavo teises į filmus, tad natūralu, jog galime tikėtis naujos dalies.

Su portalu „Coming Soon“ kalbėję kompanijos „SpectreVision“ prodiuseriai Elijah Woodas ir Danielis Noah, prodiusavę juostas „Mendė“ (angl. „Mandy“) ir „Danielis yra netikras“ (angl. „Daniel Isn’t Real“) atskleidė norą dirbti prie šios siaubo filmų serijos.

„Seniai norėjome sukurti savo „Košmaro Guobų gatvėje“ versiją“, – sakė D. Noah. „Neslepiame – ne kartą kalbėjome su žmonėmis, kuriems priklauso juostos teisės. Tai mūsų svajonių projektas, kuriam turim paruošę išskirtinę viziją. Manau, kad serijos atgaivinimas būtų jaudinantis ir stebinantis žingsnis“.

Elijah Woodas pritarė teigdamas, jog jau egzistuojantys veikėjai ir kinematografinė visata veikia kaip smėlio dėžė, kurioje galima prikurti daugybę naujų istorijų. „Daugybė perdirbinių priverčia filmus išsikvėpti, tačiau įdomu pagalvoti, ką originalaus galima sukurti aiškiuose rėžiuose, žaidžiant su jau esančiu tonu, tačiau nukreipiant istoriją į neišnagrinėtą teritoriją“.

Kol kas tikslūs planai apie „Košmarą Guobų gatvėje“ neskelbiami.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Zygis / 2019 lapkričio 5

    Johny Deppas turėtų vaidinti Fredį 🙂