Tom’as Cruise’as ir „Neįmanoma misija“ režisierius veda derybas dėl „DC“ filmo

Tom’as Cruise’as ir „Neįmanoma misija“ režisierius veda derybas dėl „DC“ filmo

„Žaliasis žibintas“ (angl. „Green Lantern“) pasirodė kinuose 2011 metais. Filmas turėjo būti pirmasis iš daugelio „DC“ serijos, tačiau po fatališkos finansinės nesekmės „Warner Bros.“ atšaukė šį planą. Žinios apie filmo perdirbinį pasklido 2014 metais ir nors paskutiniai „DC“ filmai nebuvo labai sėkmingi finansiškai, studija atskleidė naujausius ketinimus apie planuojamą „Žaliojo žibinto“ filmą.

„Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission Impossible: Rogue Nation“) ir naujos dalies „Neįmanoma misija: krytis“ (angl. „Mission Impossible: Fallout“) režisierius Christopher’is McQuarrie’is ir jų žvaigždė Tom’as Cruise’as veda derybas su „DC“ ir „Warner Bros.“. Apie Cruise’o vaidmenį filme „Žaliasis žibintas“ gandai pasirodo nebe pirmą kartą. Studija buvo susisiekusi su žvaigžde siūlydama jam Halo Džordano vaidmenį po to, kai anksčiau jį vaidinęs aktorius Ryan’as Reynolds’as atsisakė sugrįžti ir sutiko įkūnyti kitą superherojų – Deadpoolą.

C. McQuarrie’is ir T. Cruise’as dirbo kartu per paskutinius penkis filmus, kuriuose pasirodė šis aktorius, todėl nenuostabu matyti, kad studija veda derybas su jais abiem vienu metu. Filmas jau turi scenarijų, kurį parašė „Žmogus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“) ir „Betmenas prieš Supermeną. Teisingumo aušra“ (angl. „Batman v. Superman: Dawn of Justice“) scenaristas David’as S. Goyer’is. Filmo planuojama išleidimo data yra 2020 metais.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles