„Nesunaikinami 4“ bus pradėtas filmuoti šią vasarą

„Nesunaikinami 4“ bus pradėtas filmuoti šią vasarą

Džiugios žinios „Nesunaikinami“ (angl. „The Expendables“) serijos fanams – panašu, jog ketvirtosios dalies filmavimo darbai bus pradėti jau šią vasarą. Atsižvelgiant į tai, su kiek kliūčių buvo susidurta kalbant vien apie tai, ar filmas apskritai turėtų sulaukti ketvirtosios dalies, tai gan svarbi naujiena. Ši naujiena nuskambėjo ne iš bet ko, bet iš vienos filmo žvaigždžių – Randy Couture‘o lūpų. Minėtasis aktorius netgi nurodė mėnesį, kuomet turėtų prasidėti filmavimai ir vietą, į kurią jie nukels – rugpjūtis Bulgarijoje.

R. Courture‘as franšizėje vaidina nuo pat jos pradžios ir nepaisant Sylvester‘io Stallone‘s nesutarimų su prodiuseriu Avi‘u Lerner‘iu, abu pasirodys naujausioje filmo dalyje. Dėl minėtų nesutarimų filmas jau buvo atidėtas ir anksčiau, bet šiuo metu apie nesutarimus nekalbama, todėl galime manyti, jog jie liko užmarštyje.

Dar lieka nemažai neatsakytų klausimų, susijusių su juosta. Vienas jų – kas taps filmo režisieriumi? Turint omenyje, jog S. Stalone režisavo pirmąją dalį, būtų logiška manyti, kad jis galėtų ir pabaigti seriją. Taip pat neaišku, kiek veiksmo filmo žvaigždžių grįš į paskutinę serijos dalį, tačiau net jeigu visoms joms nepavyktų to padaryti, esame įsitikinę, kad veiksmo ir žinomų veidų tikrai nepritrūks.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles