„Iksmenų“ prodiuseris mutantus norėtų įtraukti į „Marvel“ kino visatą

„Iksmenų“ prodiuseris mutantus norėtų įtraukti į „Marvel“ kino visatą

Kino kompanija „20th Century Fox“ sugebėjo kontroliuoti „Iksmenų“ franšizę jau beveik 20 metų. Paskutiniuoju laikotarpiu vis garsiau sklinda kalbos apie mutantų prisijungimą prie šiuo metu turbūt garsiausios „Marvel“ kino visatos. Žinoma, kol kas visa tai tik kalbos, bet iki rimtesnių veiksmų trūksta nedaug. Kaip žinia, šiuo metu „Disney“ veda derybas dėl „20th Century Fox“ įsigijimo, o tokiu atveju „Iksmenai“ ir „Fantastinis ketvertas“ atsidurtų po bendru „Marvel“ stogu.

Jeigu įvardintas susijungimas įvyktų, tai būtų ir dviejų žmonių susivienijimas prie bendrų komiksų kino projektų jau antrą kartą. Jie – „Iksmenų“ prodiuseris Laurenas Shuleris Donneris ir „Marvel“ prezidentas bei pagrindinis visatos architektas Kevinas Feige’as. Šie kolegos kartu jau yra dirbę prie keturių komiksų filmų dar prieš tai, kai 2007 metais Kevinas Feige’as tapo „Marvel“ prezidentu.

„Iksmenų“ prodiuseris paklaustas, ką mano apie šią idėją, atsakė trumpai: „Norėčiau. Tiksliau, tai būtų puiku. Tačiau spręsti ne man.” Tuo tarpu K. Feige’as buvo šiek tiek konkretesnis: „Bėda yra ta, kad ir ką aš pasakysiu, vėliau apie tai sukurs 15 antraščių. Ar mes to norėtume? Žinoma. Ar dėl susijungimo vyksta konkretūs darbai? Deja, ne.“

Šiuo metu „Marvel“ kino visata turi autorines teises į daugiau nei 7 tūkstančius komiksų veikėjų, išskyrus „Iksmenus“ ir „Fantastiško ketverto“ pasaulio herojus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles