Penktasis „Black Mirror“ sezonas grįžta su trumpuoju anonsu

Penktasis „Black Mirror“ sezonas grįžta su trumpuoju anonsu

Vis besiplečiantis serialo „Juodas veidrodis“ (angl. „Black Mirror“) gerbėjų ratas džiugina ne tik serialo kūrėją Charlie Brookerį, tačiau ir visai nesenai teises į serialą įsigijusią televiziją „Netflix“. Pagaliau buvo patvirtinta, kad serialas į televiziją išties sugrįš, o tai skelbia ir pristatytas trumpasis anonsas.

Tiesa, verta paminėti, kad anonsas nepristato nei galimos serialo sugrįžimo datos, nei apibūdina, link kokių istorijų gali nuklysti visai tarpusavy nesusijusios serijos. Pastebime dvylika ekranų, kurie pristato jau kadaise rodytas serijas. Portalas „Entertainment Weekly“ teigia, kad tai gali reikšti, jog serialo kūrėjai ryšis pasakoti būtent tų 12-os serijų tęsinius, kas iki šiol kūrėjams buvo svetima.

Trumpajame anonse taip pat yra minima frazė „Be Right Back“, kas taip pat gali nurodyti grįžimą į ankstesnes serialo serijas – būtent taip buvo pavadinta pirmoji antrojo sezono serija. Žinoma, tai gali reikšti ir elementarų serialo sugrįžimą „visai netrukus“.

Primename, kad „Juodo veidrodžio“ kūrėjas Charlie Brookeris pristatė jau keturis serialo sezonus, o serija pavadinimu „San Junipero“ pelnė du Emmy apdovanojimus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles