Komedijos „Kaip atsikratyti boso?“ režisierius sukurs Pinokio priešistorę

Komedijos „Kaip atsikratyti boso?“ režisierius sukurs Pinokio priešistorę

Kino studija „20th Century Fox“ pagaliau atrado laiko trijų metų senumo projektui, pasakai „Trys Džepeto nelaimės“ (angl. „The Three Misfortunes of Geppetto“). Ją patikėta kuruoti žinomam komedijų režisieriui Sethui Gordonui, labiausiai žinomam iš 2011 metų hito „Kaip atsikratyti boso?“.

Scenarijų filmui parašė Michaelis Vukadanovichius, kuris kol kas negali pasigirti nė vienu dideliu Holivudiniu projektu. Prodiusuoti projekto imasi iš „Nakties muziejuje“ trilogijos žinomas režisierius Shawnas Levy‘is. Trečiasis jo nuotykių frančizės filmas „Kapo paslaptis“ su Benu Stilleriu pagrindiniame vaidmenyje Lietuvos kino ekranus pasieks jau šio gruodžio 26 dieną.

Siužeto centre šį kartą atsidurs Pinokio tėvas, Džepetas, o ne kalbanti lėlė, norinti tapti tikru berniuku. Filme bus papasakota visa Džepeto istorija iki to laikotarpio, kai jis iš kalbančio rasto sugebėjo išdrožto lėlę su ilga nosimi. Tai bus pasakojimas apie laimingas ir ne itin laimingas jo dienas ir bandymus užkariauti širdies draugę. Kaip teigia studijos atstovai, tai bus romantinė ir šiek tiek naivi pasaka, tačiau turės gana didelį potencialą.

Tai ne vienintelis projektas susijęs su Pinokiu. Studija „Warner Bros.“ ruošia labai niūrią ir gotišką žymiosios pasakos ekranizaciją, kurią režisuoti pakvietė Timą Burtoną, o į pagrindinį vaidmenį pasiūlė Robertą Downey‘į Jaunesnįjį.

Juostos filmavimas bus pradėtas jau kitų metų kovo mėnesį. Kada pasirodys Pinokio priešistorė nepranešama, tačiau galime spėti, jog filmas bus taikomas į Kalėdas, kaip ir dažniausiai būna su tokio pobūdžio pasakomis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles