Robertas De Niro dar kartą suvaidins senelį

Robertas De Niro dar kartą suvaidins senelį

Prieš tai, kai Robertas De Niro atsidurs režisieriaus Martino Scorseses kriminalinės dramos „Airis“ (angl. „The Irishman“) filmavimo aikštelėje, aktorius nusifilmuos Roberto Kimmelio Smitho romano ekranizacijoje „Karas su seneliu“ (angl. „The War With Grandpa“).

Juostą režisuos filmų „Garfildas 2“ (angl. „Garfield 2: A Tail of Two Kitties“) ir „Op“ (angl. „Hop“) kūrėjas Timas Hillas, kurį pakvietė studijos „Dimension Films“ prodiuseriai. Režisierius taip pat žinomas ir iš televizinių kino projektų. Paskutiniu jo darbu televizijoje tapo komedija „Blogiausios niurzgaus katino Kalėdos“ (angl. „Grumpy Cat‘s Worst Christmas Ever“).

R. K. Smitho romanas pasirodė 1984 metais ir akimirksniu tapo bestseleriu. Knyga pasakoja apie berniuką Piterį Stoksą, kuris labai myli savo kambarį. Jis taip pat myli savo senelį, tačiau, kai po močiutės mirties senelis atsikrausto į berniuko namus, jo požiūris apie savo senelį keičiasi. Viskas dėl to, jog senelis užima berniuko kambarį, o jam pačiam tenka kraustytis į kitą aukštą. Laikui bėgant jie abu pradeda kovoti dėl kambario krėsdami vienas kitam įvairiausias šunybes.

Juostos filmavimas planuojamas šių metų rudenį, o jo premjera numatyta 2017 metais. Po šio filmo, aktorius Robertas De Niro filmuosis pas Martiną Scorsese.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles