Broliai Coenai kartu su „Netflix“ kurs šešių dalių vesterną

Broliai Coenai kartu su „Netflix“ kurs šešių dalių vesterną

Broliai Joelis ir Ethanas Coenai prisijungia prie augančio būrio garsių kino kūrėjų, po truputį pereinančių į televiziją. Šių metų pradžioje buvo pasirodę gandai, kad jau tris dešimtmečius filmus kuriantys broliai gali kurti savo serialą, o trečiadienį buvo oficialiai patvirtinta, kad šis serialas pasirodys „Netflix“ platformoje.

Coenų kūrinys vadinsis „Basterio Skragso baladė“ (angl. „The Ballad of Buster Scruggs“). Tai – šešių dalių serialas apie JAV Vakarus, kiekvienoje dalyje pasakojantis naują tik tose apylinkėse galinčią įvykti istoriją. Pavadinime minimą Basterį įkūnys Timas Blake‘as Nelsonas, atlikęs įsimintiną vaidmenį brolių Coenų filme „O, broli, kur tu?“ (angl. „O Brother, Where Art Thou?“).

Coenai rašys ir režisuos visas šešias serialo serijas.

Pasak pranešimo spaudai, „Basterio Skragso baladė“ bus antologinis serialas. Tai reiškia, jog kiekviename sezone turėtų būti pasakojama visiškai nauja istorija. Žymiausi tokio tipo serialų pavyzdžiai – „Tikras detektyvas“, „Amerikietiška siaubo istorija“ bei pagal Coenų filmą „Fargo“ sukurtas to paties pavadinimo serialas.

„Basterio Skragso baladė“ turėtų pasirodyti 2018 metais.

Kaip pažymi „Deadline“, broliai prisijungia prie augančio būrio kūrėjų, nusprendusių pasiduoti sparčiai augančių internetinių platformų, tokių kaip „Netflix“ ir „Amazon“, kerams ir pinigams. Davidas O. Russellas kartu su „Amazon“ kuria serialą, kuriame vaidins Robertas De Niro ir Julianne Moore, o J. J. Abramsas planuoja serialą su Meryl Streep priešaky.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles