Būsimo Woody Alleno filmo aktorių sąraše – jaunosios žvaigždės

Būsimo Woody Alleno filmo aktorių sąraše – jaunosios žvaigždės

Amerikiečių režisierius Woody Allenas jau senokai garsėja itin sparčiu filmų kūrimo tempu (po vieną kasmet), kurio nelėtina netgi garbus šio kino metro amžius. Tad, ko gero, nieko nuostabaus, kad kino salių dar net nepasiekus šiemetiniam jo filmui „Stebuklingas ratas“ (angl. „Wonder Wheel“), kuriame vaidina Kate Winslet, Justinas Timberlake‘as, Juno Temple ir Jamesas Bellushi‘s, jis jau dairosi aktorių kitų metų projektui, kuris kol kas dar neturi pavadinimo. Jau žinoma, kad kitų metų W. Alleno juostoje vaidins trys jauni, bet Holivude jau gerai žinomi aktoriai: Elle Fanning, Selena Gomez ir Timothée‘is Chalamet‘as – žinoma, sąrašas nėra baigtinis. Visiems šiems trims aktoriams tai bus pirmas kartas, kai jie įžengs į W. Alleno pasaulį.

Galima pastebėti, kad W. Allenas mielai renkasi „Disney Channel“ užaugintas žvaigždutes: su juo yra dirbęs jau minėtas J. Timberlake‘as, pasirodysiantis šiemetiniame filme, bei Miley Cyrus, vaidinanti W. Alleno režisuojamame seriale „Krizė šešiose scenose“ (angl. „Crisis in Six Scenes“). Dabar atėjo eilė ir kitai paauglių žvaigždutei –  S. Gomez.

Filmas bus platinamas per „Amazon“ – kaip ir jau minėtas serialas su M. Cyrus, bei taipogi naujasis „Stebuklingas ratas“ JAV rinkai.

Kada bus pradėtas naujosios juostos filmavimas, kol kas neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles