Atskleista informacija apie „Teisingumo lygos“ blogiečius, lengvesnį filmo toną ir dar daugiau

Atskleista informacija apie „Teisingumo lygos“ blogiečius, lengvesnį filmo toną ir dar daugiau

Antradienį „Warner Bros.“ tarytum patvirtino, kaip studijos vadovai susirūpino „DC Comics“ filmų ateitimi po sąlyginai nesėkmingo juostos „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) pasirodymo. Šiandien buvo atskleista, kad vos prieš kelias dienas žurnalistai apsilankė šiuo metu kuriamo filmo „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“) filmavimo aikštelėje ir dabar pateikė nemažai informacijos apie patį filmą.

Bene svarbiausia atskleista paslaptis – pagrindinis filmo antagonistas. Nors gerbėjai jau seniai manė, kad juo taps garsus „DC Comics“ blogiukas Darkseid, filmo prodiuseriai tai paneigė, nors neatmetė jo pasirodymo galimybės.

Pasirodo, kad Teisingumo lygos herojai susidurs su Stepių vilku (angl. Steppenwolf). Jis pasižymi nemirtingumu ir turi demonų armiją, kas žada ne ką blogesnę kliūtį garsiajai herojų grupei.

Režisierius Zackas Snyderis skubėjo numalšinti gandus, kad tarp jo ir filmo prodiuserių yra įsiplieskęs konfliktas – pasak jo, normalu, kad visi nori sukurti kuo geresnį filmą ir prodiuseris Geoffas Johnsas su juo artimai bendradarbiauja, ne bando pakenkti. Anksčiau buvo pasirodę pranešimai, kad „Warner Bros.“ studijos vadovai rimtai supyko ant Z. Snyderio dėl šaltai sutikto „Betmeno prieš Supermeną“.

Galiausiai ir Z. Snyderis pripažino, kad jo režisuotas filmas kritikų buvo sutiktas kur kas nepalankiau nei jis tikėjosi ir jau spėjo atkreipti dėmesį į dažniausiai minėtas problemas. Pasak jo, „Teisingumo lyga“ turėtų būti kur kas lengvesnis filmas ir nepasižymės griežtai rimtu „DC Comics“ kūrinių stiliumi. Galima spėti, kad taip buvo pasielgta pamačius, kaip palankiai yra sutinkami lengvesnį toną turintys „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“) anonsai.

Tarp svarbiausios informacijos galima paminėti ir tai, kad „Teisingumo lyga“ bus savarankiškas filmas. Anksčiau buvo teigiama, kad juosta bus sudaryta iš dviejų dalių, tarp kurių pasirodymo būtų metų pertrauka, tačiau Z. Snyderis patikino, kad „Teisingumo lygos“ filmai bus atskiri, ne sudarantys vientisą juostą.

Kartu buvo atskleistos ir mažesnės detalės – filme taip pat pasirodys Dzeusas, Willemas Defoe įkūnys povandeniniame Akvameno pasaulyje svarbią vietą užimantį Vulko, Ezra Millerio įkūnijamas Žaibas taps pagrindiniu humoro šaltiniu, o solinis Betmeno filmas dar neturi aiškios pasirodymo datos, kadangi Benas Affleckas niekaip negauna jį tenkinančio scenarijaus. Kartu dar neaišku, kokiu būdu filme pasirodys Supermenas, nors Z. Snyderis atskleidė, kad Teisingumo lygos surinkimas bus sudėtingas procesas.

Nors lengvesnio tono pažadai ir vienas filmas vietoje dviejų sufleruoja, kad „Warner Bros.“ keičia savo taktiką, kol kas neaišku, kaip tai paveiks su daugybe atsakomybes susidūrusį Z. Snyderį. Tai bus galima pamatyti 2017 m. lapkritį, kuomet „Teisingumo lyga“ pasirodys kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles