Keanu Reevesas sugrįš „Konstantino“ tęsinyje

Keanu Reevesas sugrįš „Konstantino“ tęsinyje

Po 17 metų nuo „Konstantino“ (angl. Constantine) premjeros, studija „Warner Bros.“ galiausiai  uždegė žalią šviesą filmo tęsiniui. Neabejotina, prie to prisidėjo tiek vadinamasis Keanusansas (išaugęs aktoriaus Keanu Reeveso populiarumas), tiek ir daugiamečiai fanų prašymai. Džiugu ir tai, kad Keanu Reevesas sugrįš vaidinti Džoną Konstantiną, o tęsinį režisuos pirmosios dalies kūrėjas Francis Lawrence‘as.

Pastarasis, beje, sugrįš prie filmo, kuris jam kadaise buvo debiutinis režisieriaus darbas. Prie šių dviejų kino grandų prisidės ir dar vienas puikiai žinomas asmuo – tai, šiuo atveju, scenaristas Akiva Goldmanas, kuris ir kurps naujojo tęsinio istoriją. Galiausiai, visą kompaniją užpildys gerai visiems kino gerbėjams pažįstamas JJ Abramsas, kuris taps pagrindiniu filmo prodiuseriu.

Kol kas nežinoma nei premjeros data, nei paties filmo turinys, bet neabejotina, kad Džonas Konstantinas ir toliau bandys kuo daugiau demonų išgrūsti atgal į pragarą. Taip pat, sklinda kalbos, nors dar ir nepatvirtinta, kad į filmą gali grįžti ir dar du esminiai personažai – tai angelą Gabrielių vaidinusi Tilda Swinton ir šėtoną įkūnijęs Peteris Stormare‘as.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles