Broliai Coenai kurs savo pirmąjį serialą

Broliai Coenai kurs savo pirmąjį serialą

Daugiau nei tris dešimtmečius kino pasaulį savo unikaliais filmais stebinantys broliai Joelis ir Ethanas Coenai iki šiol griežtai kūrė tik kino filmus. Kaip ir daugelis garsiausių kūrėjų, tiesa, jie galiausiai neatsispyrė sparčiai besiplečiančios televizijos pagundai ir nusprendė kurti savo serialą.

Pasak leidinio „Variety“, broliai kartu su kompanija „Annapurna Television“ kurs vesterną „The Ballad of Buster Scruggs“, kuriame bus pasakojamos šešios skirtingos ir tarpusavyje susikertančios siužeto linijos. Projektas buvo parašytas kaip dar vienas Coenų filmas, tačiau broliai greitai suprato, kad jo mastas kinui yra pernelyg didelis ir nusprendė kurti mini serialą. Jiedu ne tik parašė visas serijas, tačiau ir ruošiasi jas režisuoti.

Coenai jau ne pirmą kartą susiduria su vesterno žanru – juostos „Šioje šalyje nėra vietos senukams“ (angl. „No Country For Old Men“) bei „Tikras išbandymas“ (angl. „True Grit“) yra vesternai, kartu nominuoti net 18 Oskarų.

Nors apie patį serialo siužetą ir tai, kiek serijų jis truks, kol kas nėra užsimenama, panašu, kad tai bus antologinis serialas. Tai reiškia, kad jeigu serialas tęsis daugiau nei vieną sezoną, kiekviename sezone bus pasakojama vis kita istorija.

Garsiausi šių dienų antologinių serialų pavyzdžiai – „Tikras detektyvas“ (angl. „True Detective“), „Amerikietiška siaubo istorija“ (angl. „American Horror Story“) bei „Fargo“. Pastarasis serialas yra sukurtas pagal garsųjį to paties pavadinimo brolių Coenų filmą ir žinant tai, kaip ir filmas, ir serialas yra mylimi žiūrovų ir kritikų, negalima atmesti tikimybės, kad serialo sėkmė paskatino Coenus imtis savo serialo kūrimo.

Kol kas neaišku, kada serialas gali pasirodyti televizijos ekranuose. Neatmetama tikimybė, kad kažkokia forma jis gali pasirodyti ir kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles