„Galaktikos sergėtojai 3“ scenarijus jau parašytas

„Galaktikos sergėtojai 3“ scenarijus jau parašytas

James Gunn savo Instagramo paskyroje pranešė, kad jau parašė trečiosios „Galaktikos sergėtojų“(angl. „Guardians of the Galaxy“) dalies scenarijų. Antroji dalis išėjo šių metų gegužę ir tapo trečiu daugiausiai pinigų surinkusiu filmu šiais metais. Tačiau kol kas Marvel visatoje visas dėmesys sutelktas į greitai pasirodysiančią „Torą: Ragnaroką“(angl. „Thor: Ragnarok“), ir „Keršytojus: Begalybės Karą“(angl. „Avengers: Infinity War“).

Nors antroji Sergėtojų dalis tik neseniai pasirodė Blu-ray ir DVD platformose, režisierius James Gunn penktadienio rytą, atrodo, tik išlipęs iš lovos, savo Instagram paskyroje pranešė, kad scenarijus jau beveik baigtas.

Taip, plaukai šiandien visiškai manęs neklauso, bet maniau, kad svarbu pasidalinti savo nauju Groot puodeliu su jumis. Ketinu sėsti su puodeliu kavos prie pirmosios „Galaktikos sergėtojų 3“ scenarijaus versijos, kuri beveik baigta. Ką jūs?

„Galaktikos sergėtojai 3“ dar neturi oficialios premjeros datos, tačiau manoma, kad filmas pasirodys pirmąją 2020-ųjų pusę, po trečiosios ir ketvirtosios „Keršytojų“ dalių. James Gunn sakė, kad trečioji Sergėtojų dalis bus paskutinė. Joje pamatysime dar labiau išplėstą kosminę visatą ir daug naujų veikėjų.

Jau patvirtinta, kad trečioje dalyje matysime Chris Pratt, Dave Bautista, Bradley Cooper, Vin Diesel ir Zoe Saldana. Manoma, kad grįš ir Pom Klementieff, suvaidinusi visiems gerbėjams labai patikusią Mantis. Šiuo metu dar neaišku dėl tokių aktorių kaip Sylvester Stallone, Michelle Yeoh, Ving Rhames ir Miley Cyrus, bet viskas turėtų paaiškėti jau greitai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles