Dar viena kliūtis penktajam Indianos Džounso filmui – Harrisonas Fordas patyrė traumą

Dar viena kliūtis penktajam Indianos Džounso filmui – Harrisonas Fordas patyrė traumą

Ilgai kuriamas ir vis atidėliojamas penktasis Indianos Džounso (angl. „Indiana Jones“) filmas patyrė dar vieną nesėkmę susižeidus pagrindiniam aktoriui. Už projektą atsakinga „Disney“ studija patvirtino, kad Harrisonas Fordas susižalojo petį repetuodamas intensyvią kovos sceną.

Nors būdamas tokio amžiaus jis tikrai gali pasigirti gera forma, tačiau kaip septyniasdešimt aštuonerių metų aktoriui, dalyvaujant veiksmo ir nuotykių kupiname filme bei atliekant kai kuriuos kaskadinius triukus, tokios naujienos neturėtų stebinti. Juolab, kad panašios nesėkmės ir anksčiau sekė vėlyvą Harrisono Fordo karjerą. Filmuojant septintąjį „Žvaigždžių karų“ epizodą „Galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) aktorius patyrė kojos lūžį dėl hidraulinių durų gedimo. Na, o vėliau jis susižalojo ranką netyčia trenkęs kolegai Ryanui Gosling‘ui „Bėgančio skustuvo ašmenimis 2049“ (angl. „Blade Runner 2049“) kovos metu.

„Disney“ studija taip pat neketina stabdyti ar atidėti Londone vykstančio filmavimo. Pasak atstovų, scenų tvarkaraštis bus pakeistas ir planuojamas pagal aktoriaus gijimą. Tad kol kas „Indiana Džounsas 5“ vis dar palieka prie savo išleidimo datos kitų metų liepos 29 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles