Meistriškas vagis Pierce’as Brosnanas spinduliuoja tėvišką žavesį trileryje „Džentelmeniškas apiplėšimas“

Tarptautinis vagišius Ričardas Peisas, kurio vaidmenį atlieka visada žavus Pierce’as Brosnanas, naujausiame „Kieto riešutėlio 2“ ir „Gilios žydros jūros“ režisieriaus Renny Harlino trilerio „Džentelmeniškas apiplėšimas“ (angl. „The Misfits“) anonse tiesiog spinduliuoja tėvišką žavesį.

Legendinis veiksmo ir siaubo filmų kūrėjas R. Harlinas jau seniai norėjo bendradarbiauti su visame pasaulyje žinomu airių aktoriumi P. Brosnanu, kuris išgarsėjo suvaidinęs šnipą Džeimsą Bondą net keturiose dalyse iš dvidešimt penktąjį filmą netrukus pristatysiančios ilgametės epopėjos.

Pagaliau R. Harlinas noras išsipildė su trileriu „Džentelmeniškas apiplėšimas“ – veiksmo kupinu filmu, kuriame P. Brosnanas vaidina kietą ir nuostabų tarptautinį vagį, kuris prisijungia prie jaunų, protingų ir išmanių šiuolaikinių robinų hudų grupės.

„Akivaizdu, kad aktorių atranka prasidėjo nuo Pierce’o Brosnano. Anksčiau – net porą kartų – bandžiau su juo sukurti filmą. Jis iškart prisijungė, kai tik perskaitė scenarijų. Kai jis įšoko į laivą, norėjau suburti aplink jį įdomų aktorių ansamblį. Nusprendėme, kad Timas Rothas piktadario vietoje įneš šiek tiek intelekto, nebūdamas tipinis didelis blogiukas,“ – sako režisierius R. Harlinas.

Iš Suomijos kilęs R. Harlinas gali pasigirti ilgu filmų sąrašu, tarp kurių galima rasti smurto siaubo filmą „Košmaras Guobų gatvėje: Sapnų valdovas“, veiksmo trilerį „Kietas riešutėlis 2“, nuotykių filmą „Alpinistas“ ir 2016-ųjų kovos menų žinovo Jackie Chano veiksmo komediją „Pašėlusios gaudynės“.

Trileriui „Džentelmeniškas apiplėšimas“ R. Harlinas subūrė eklektišką tarptautinių aktorių grupę. „Kadangi gyvenau Kinijoje, kur susipažinau su Brosnanu, pamaniau, kad būtų įdomu pamaišyti ir sukurti šį tikrai tarptautinį filmą. Man patinka, kaip tai susiklostė. Akivaizdu, kad reikia pagrindinio filmo veikėjo, kurį visi pažinotų, tai padeda finansuoti filmą. Jums reikia tarptautiniu mastu garsaus žmogaus, tačiau man taip pat labai patinka pakviesti naujus veidus ir naujokus kuriant filmą, kad jis atrodytų šviežiai,“ – apie P. Brosnano pasirinkimą kalbėjo R. Harlinas.

Filme „Džentelmeniškas apiplėšimas“ plėšikų grupė pasiūlo kalėjimo pabėgėliui Ričardui Peisui prisijungti prie jų plano pavogti milijonų dolerių vertės aukso luitus iš korumpuoto tarptautinio kalėjimo operatoriaus Šulco (aktorius Timas Rothas), kuris teroristinei grupuotei priklausantį grobį paslėpė viename iš savo valdomų objektų.

Pasivadinę „atstumtaisiais“ ir veikdami kaip šių laikų robinai hudai, grupė planuoja pavogti auksą ir tada jį paaukoti UNICEF. Kiekvienas grupės narys turi specialių įgūdžių, pavyzdžiui, puikiai išmano kovos menus arba yra sprogmenų ekspertas, kad galėtų įsilaužti į tvirtove paverstą kalėjimą Abu Dabyje, kur saugomas auksas. Tuo tarpu P. Brosnanas naudojasi savo tėvišku žavesiu ir gudrumu, kad padėtų suorganizuoti operaciją, patektų į kalėjimą ir pavogtų grobį.

Veiksmo trileris „Džentelmeniškas apiplėšimas“ Lietuvos kinuose nuo liepos 2 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles