Naujasis Šang-Či anonsas atskleidžia „Marvel“ kino visatos slaptą organizaciją

Naujasis fantastinio veiksmo filmo „Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“ (angl. „Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings“) anonsas visą dėmesį skiria paslaptingai „Dešimties žiedų“ organizacijai, kuriai vadovauja superherojaus Šang-Či (akt. Simu Liu) tėvas Wenwu (akt. Tony Leung), dar žinomas pravarde „Mandarin“.

„Dešimties žiedų“ nusikalstama organizacija turi gilią istoriją „Marvel“ kino visatoje, pradedant pirmuoju „Geležinio žmogaus“ filmu. Vėliau, filme „Geležinis žmogus 3“, buvo sulaikytas netikras organizacijos vadas – tikrasis „Dešimties žiedų“ lyderis, kurio vaidmenį atlieka aktorius T. Leung, pasirodys Šanchajuje veiksmo filme „Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“.

Žiedai yra panaudojami ne tik organizacijos pavadinime, dešimt žiedų taip pat dėvi Wenwu, o jų mirtinos galios yra pavaizduojamos naujojo anonso dėmesio centre. Vaizdo klipe taip pat atsekama Šang-Či, Wenwu sūnaus, kilmės istorija. Atskleidžiamos detalės nurodo, kad Wenwu užaugino Šang-Či kaip įpėdinį. Tėvas pasako sūnui, kad jis paveldės žiedus, jei bus to vertas. Vis dėlto taip pat atskleidžiama, kad vieną dieną jie susipyko, o Šang-Či pradėjo atskirą gyvenimą kuo toliau nuo savo tėvo.

Kiti svarbiausi naujojo anonso elementai yra drakonas, gal net Bjaurastis (angl. Abomination), kuris sugrįžta į „Marvel“ kino visatą po savo pasirodymo 2008 m. filme „Nerealusis Halkas“ (angl. The Incredible Hulk).

„Kodėl taip jaudinuosi dėl šio filmo, yra tai, kad nėra vienos akimirkos. Yra daugybė akimirkų ir daugybė personažų, už kuriuos sergi ir kuriuos įsimyli. Tai iš tikrųjų yra ne tik „Marvel“ superherojų, bet ir Azijos mitų šventė. Pamatysim kažką, ko dar nematėme superherojų filme.“ – sako naujai pristatomą superherojų Šang-Či vaidinantis Simu Liu.

„Kiekvienas smūgis yra prasmingas, kiekvienas kovos stilius yra prasmingas ir kilmės istorija vaizdžiai pasakojama tokiu puikiu būdu.“ – pritaria filmo prodiuseris Kevin Feige.

Fantastinis veiksmo filmas „Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“, kurio premjera kino teatruose numatyta rugsėjo 3 dieną, bus antrasis „Marvel“ kino visatos ketvirtojo etapo filmas, po jo pasirodys „Amžinieji“ (angl. „Eternals“) bei „Žmogus-voras: kelio namo nėra“ (angl. „Spider-Man: No Way Home“). Šang-Či kilmės istorija, kupina nuostabių vaizdų, nepaprasto veiksmo, kartu su jaunais kino talentais atvers naują „Marvel“ kino visatos puslapį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles