Danielis Craigas sušvelnino toną dėl likimo legendiniu Džeimsu Bondu

Danielis Craigas sušvelnino toną dėl likimo legendiniu Džeimsu Bondu

Praėjusiais metais pasirodęs paskutinis filmas „007 Spectre“ apie Džeimsą Bondą užminė daugybę mįslių. Didžiausias ir aktualiausias klausimas serijos gerbėjams – kas toliau vaidins legendinį agentą Džeimsą Bondą.

Keturiuose serijos filmuose suvaidinęs Danielis Craigas anksčiau ne kartą teigė, jog daugiau agento tikrai nebevaidins. Dar „007 Spectre“ reklaminio turo metu aktorius teigė: „Greičiau sudaužysiu šį stiklą ir susilaužysiu rankas, negu toliau vaidinsiu legendinį Džeimsą Bondą“. Ir visgi, prabėgus metams po paskutinio filmo premjeros, D. Craigas sušvelnino savo toną.

„Man atrodo, jeigu priepat finišo esančio maratono dalyvio kasnors paklaustų ar šis bėgtų dar vieną maratoną, anas nedvejodamas iškart atšautų, kad tikrai ne“, – teigė D. Craigas. „Ir visgi, nė vieno filmo darbai negalėtų prilygti tam, ką aš patyriau. Jeigu nustočiau filmuotis Džeimso Bondo amplua, tikrai to tragiškai pasiilgčiau“.

Pasak pačio D. Craigo, dar nebuvo kalbėta apie „007 Spectre“ sėkmę ar nesėkmę, tačiau finansiniai rodikliai niekaip negalėtų prilygti praėjusiai serijos daliai „Skyfall“. „Ne, mes dar apie tai nekalbėjome – visi esame ganėtinai pavargę“.

Pradėjus sklisti gandams apie galimus aktorius, tikėtina, kad jau netrukus bus aišku ir kas vaidins naujausioje juostoje apie legendinį šnipą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles