Michelle Williams gali persikūnyti į Janis Joplin

Michelle Williams gali persikūnyti į Janis Joplin

„Oskaro“ nominantė Michelle Williams derasi dėl Janis Joplin vaidmens, praneša „The Hollywood Reporter“.

Filmas pavadinimu „Džanis“ („Janis“) bus paremtas knyga „Myliu, Džanis“ („Love , Janis“). Knygos autorė, dainininkės sesuo Laura Joplin, naudoja J. Joplin laiškus šeimai ir draugams, pasakodama jaunosios atlikėjos istoriją. Nuo dainavimo kavinėse iki pasirodymo Vudstoke – Janis Joplin karjera buvo tikrai svaiginanti. Filme taip pat turėtų būti nagrinėjamas jaunos moters susitaikymas su užklupusia šlove bei priklausomybė nuo alkoholio ir heroino.

Janis Joplin buvo viena žymiausių savo kartos atlikėjų. Per savo trumpą aštuonerių metų karjerą ji spėjo išleisti tris albumus (ketvirtasis „Pearl“ buvo išleistas po jos mirties. Jame esančioje dainoje „Buried alive in the Blues“ trūksta J. Joplin vokalo. Jį buvo sutarta įrašyti spalio 5 dieną, o dainininkė mirė spalio 4 d.). Per savo neilgai trukusią karjerą J. Joplin įsiminė viso pasaulio muzikos gerbėjams kaip stipraus ir savito balso savinininkė, o jos pasirodymai žavėjo publiką savo energija. Žymiausios jos dainos „Piece of My Heart“, „Cry Baby“, „Summertime“, „Mercedes Benz“.

Dainininkė mirė 1970 metų spalio 4 dieną. Ji buvo rasta viename Los Andželo viešbutyje be sąmonės. Mirties priežastis – heroino ir alkoholio perdozavimas. Tuo metu Janis Joplin buvo 27 metai, tad ji yra viena iš Klubo 27 narių. Šiam klubui priklauso garsūs muzikantai, mirę 27 metų. Tarp jų yra Brianas Jonesas, Jimi Hendrixas, Jimas Morrisonas, Kurtas Cobainas, Amy Winehouse.

Tai nebus pirma biografinė juosta, kurioje teks vaidinti aktorei Michelle Williams. 2011 metais ji įkūnijo kino ikoną Marilyn Monroe filme „7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe“ („My week with Marilyn“). Už šį vaidmenį ji laimėjo „Auksinį Gaublį“ ir buvo nominuota „Oskarui“.

Filmą režisuos kino kūrėjas iš Kanados Seanas Durkinas.

Tai ne pirmas kartas, kai Holivudas į didžiuosius ekranus bando perkelti Janis Joplin gyvenimo istoriją. Tačiau iki šiol visi projektai žlugdavo. Taip ir neįvykusiuose filmuose J. Joplin vaidmeniui buvo svarstytos aktorių Renee Zellweger, Amy Adams, Zooey Deschanel kandidatūros.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles