Naujajame „Hitmanas: Agentas 47“ anonse – tikroji filmo istorija

Pasirodo, kad anksčiau išplatintu pirmuoju filmo „Hitmanas: Agentas 47“ (angl. „Hitman: Agent 47“) anonsu kino studija „20th Century Fox“ visus filmo belaukiančius žiūrovus vedžiojo už nosies. Pasirodo, kad pirmajame anonse rodyti vaizdai tebuvo Trojos arklys. Kitaip tariant, šiame filme pagrindinis veikėjas bus ne tik visų kompiuterinio žaidimo mylimas agentas 47, bet ir dar vienas asmuo.

Kaip rodoma anonse, dėmesio centre atsidurs ir agentas 19, arba kitaip tariant – kažkokiu būdu gebėjimus užslopinęs klonas moteriškame kūne. Stebint anonsą negalima suvaldyti džiaugsmo, o priežastis labai paprasta. Šįkart atrodo, kad kino kūrėjai vis tik susikoncentravo į žaidimo istoriją ir matome tai, ko nebuvo ankstesniame „Hitmane“. Tai – žudymas pianino styga, nuolatinis aprangų keitimas ir pati istorija – genetiškai modifikuoti žudikai, vienas kito klonai. Jei po pirmojo anonso buvo galima turėti įvairių minčių dėl būsimo filmo, tai dabar visos dvejonės išnyko ir juostos tikrai galima laukti.

„Hitmanas: Agentas 47“ pasakos apie elitinį žudiką, kuris buvo genetiškai sukurtas, siekiant išrasti tobulą žudymo mašiną. Dabar jis atpažįstamas tik pagal paskutinius du brūkšninio kodo skaitmenis, ištatuiruotus jo pakaušyje. Jis – dešimtmečius trukusių mokslinių tyrimų kulminacija, o anksčiau jo buvo 46 klonai agentai perdavė jam visą ištvermę, nenusakomą jėgą, greitį ir išmintį. Naujausias jo taikinys – mega korporacija, ketinanti sučiupti agentą ir išnaudoti jo sugebėjimus kuriant nesustabdomą žudikų armiją. Agentas 47 suvienija jėgas su jauna moterimi, galimai slepiančia paslaptį, kaip sulaikyti juos puolančius asmenis. Taip veikdamas 47 galiausiai išsiaiškina savo kilmės šaknis ir išsprendžia neaiškus epinėje kovoje su didžiausiu savo priešu.

Filmui scenarijų rašė „Sabotažo“ (angl. „Sabotage“), „Operacija: Kardžuvė“ (angl. „Swordfish“) ir „Kietas riešutėlis: gera diena mirti“ (angl. „A Good Day to Die Hard“) scenaristas Skipas Woodsas, todėl bent kol kas atrodo, kad pagrindinis dėmesys bus skirtas veiksmui, o ne kokiai rimtai istorijai. Bet ką gali žinot! Juostos režisavimui užsiėmė pilno metro kine debiutuojantis Aleksanderis Bachas.

Pagrindinį vaidmenį filme atliks Rupertas Friendas. Ir nors pradžioje atrodė, kad toks pasirinkimas yra tragiškas, su kiekvienu nauju anonsu įvaizdis vis labiau tobulėja ir, atrodo, šis aktorius labai gerai pataikys į Agento 47 ritmą. Prie jo filme prisijungs Ciaranas Hindsas, Thomas Kretschmannas, Emilio Rivera, Zachary‘is Quinto ir Hannah Ware.

„Hitmanas: Agentas 47“ kino teatrus pasieks rugpjūčio 21 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles