Pamatykite naujojo „Tvin Pykso miestelio“ sezono užkulisius

Praėjus ketvirčiui amžiaus nuo tada, kai televizijoje pasirodė paskutinė legendinio serialo „Tvin Pykso miestelis“ (angl. „Twin Peaks“) serija, Davido Lyncho projektas jau tuoj pat sugrįš trečiajam sezonui. Kol jo laukia žiūrovai, serialą rodysianti „Showtime“ televizija pasidalino trumpu klipu, kuriame serialo aktoriai dalinasi įspūdžiais iš filmavimo aikštelės.

Visai nekeista, kad iš šių įspūdžių apie naująjį sezoną galima sužinoti nedaug. Dviejų minučių ištraukoje nėra parodomas nei vienas kadras iš naujųjų serijų, tačiau žiūrovai gauna progą susipažinti su sugrįžtančiais originaliojo serialo aktoriais ir naujokais. Kaip ir 1990-1991 metais rodytose serijose, taip ir naujosiose pagrindinį vaidmenį atliks aktorius Kyle‘as MacLachlanas.

Iš sugrįžtančių aktorių ištraukoje taip pat galima pamatyti Jamesą Marshallą, Dana Ashbrooką ir Kimmy Robertson. Trumpai pasirodo ir keli „Tvin Pykso miestelio“ naujokai – Jimas Belushi, Robertas Knepperis, Chrysta Bell ir Amy Shiels.

Nors D. Lynchas stipriai slepia net ir aktorius, kurie vaidins naujosiose serijose, jau aišku, kad seriale pasirodys tokie garsūs aktoriai kaip Naomi Watts, Laura Dern, Amanda Seyfried, Davidas Koechneris, Michaelas Cera ir daugelis kitų.

Kol kas nėra patvirtinta, kiek serijų sudarys trečiąjį „Tvin Pykso miestelio“ sezoną, nors anksčiau buvo skelbta, kad jų bus 18. Aišku tik tiek, kad visas jas režisavo serialą prieš daugiau nei 25 metus sukūręs D. Lynchas, o serijas parašė originaliųjų serijų scenaristas Markas Frostas.

Planuojama, kad trečiasis „Tvin Pykso miestelio“ sezonas prasidės 2017 m. pavasarį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles