„Ernio“ režisierius ketina į ekranus perkelti Ingridos Bergman ir Roberto Capos meilės romaną

„Ernio“ režisierius ketina į ekranus perkelti Ingridos Bergman ir Roberto Capos meilės romaną

Amerikietis Jamesas Mangoldas ruošiasi ekranizuoti Chriso Greenhalgho knygą „Suvilioti Ingridą Bergman“ (angl. „Seducing Ingrid Bergman“). Režisierius norėtų, kad filmas vadintųsi „Kraujas ir šampanas“ (angl. „Blood and Champagne“), bet tai toli gražu dar nėra aišku. Filmo scenarijų rašo Arashas Amelis, jam priklauso ir filmo „Monako princesė“ („Grace of Monaco“, 2014), pasakojančio apie kitą legendinę aktorę – Grace Kelly – scenarijaus autorystė. „Suvilioti Ingridą Bergman“ pasakos apie slaptą aistringą romaną, įsiplieskusį tarp žiūrovų numylėtos aktorės ir garsaus karo fotografo Roberto Capos. Jie susitiko 1945 m. Paryžiuje – tuoj po II-ojo pasaulinio karo.

Kiek anksčiau A. Amelis teigė, kad ši meilės istorija suteikia kitokių atspalvių Ingridos Bergman įvaizdžiui, kuris, į viešumą iškilus jos romanui su italų režisieriumi Roberto Rossellini, galėjo būti neatitaisomai sugadintas – 1956 m. I. Bergman ir R. Rossellini romanas sukėlė tokį skandalą, kad švedė aktorė turėjo palikti JAV ir kuriam laikui grįžti į Europą.

Potencialus filmo režisierius J. Mangoldas, žinomas iš tokių juostų kaip „Farų žemė“ („Cop Land“, 1997 m.), „Mergina su trūkumais“ („Girl, Interrupted“, 1999 m.), „Ties jausmų riba“ („Walk the Line, 2005 m.), „Traukinys į Jumą“ („3:10 to Yumma“, 2007 m.), šiuo metu kuria „Ernio“ („Wolverine“, 2013 m.) tęsinį, kuriame vaidina Hugh Jackmanas, bei prisideda prie Bergman projekto scenarijaus rašymo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles