L. DiCaprio kurs filmą pagal garsų animacinį serialą

L. DiCaprio kurs filmą pagal garsų animacinį serialą

Oskaru pasidžiaugęs aktorius Leonardo DiCaprio vėl užsiima jam labiausiai patinkančiu dalyku – pasaulio gelbėjimu. Pasak „The Hollywood Reporter“, pasaulį L. DiCaprio dabar gelbės ir filmais.

Kaip praneša leidinys, aktoriaus kompanija „Appian Way“ kurs ir prodiusuos filmą, paremtą animaciniu serialu „Kapitonas Planeta“ (angl. „Captain Planet“). Nors panašu, kad L. DiCaprio filme nepasirodys, jis taps pagrindiniu juostos prodiuseriu.

„Kapitonas Planeta“ buvo 1990-1992 metais rodytas animacinis serialas apie penkis jaunuolius, turinčius stebuklingus žiedus, leidžiančius valdyti gamtos reiškinius.

L. DiCaprio toks projektas tinka natūraliai, kadangi aktorius yra pagarsėjęs kaip kovotojas prieš klimato kaitą. Jis jau prodiusavo dokumentinius filmus apie klimato atšilimą (naujausias jų – ką tik pristatyta juosta „Prieš tvaną“ (angl. „Before the Flood“)), o praėjusių metų pabaigoje pristatinėdamas filmą „Hju Glaso legenda“ (angl. „The Revenant“), pelniusį jam geriausio aktoriaus Oskarą, jis taip pat kalbėjo apie klimato kaitą ir atšiaurias sąlygas, kuriomis buvo filmuojama ši juosta.

Kol kas neaišku, kada kino teatruose gali pasirodyti „Kapitono Planetos“ filmas. „The Hollywood Reporter“ šaltinių teigimu, serialo „Siaubo karalienės“ (angl. „Scream Queens“) aktorius Glenas Powellas ir Jono Mattas rašys filmo scenarijų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles