Naujajame „Žudikų brolijos“ anonse – daugiau veiksmo ir užuominų į žaidimą

Vos už poros mėnesių kino teatruose pasirodysiantis vienas laukiamiausių šių metų filmų „Žudikų brolija“ (angl. „Assassin‘s Creed“) antradienį išleido naujausią savo anonsą, pagaliau parodantį, kad laukti išties yra ko.

Iki šiol tik užuominomis reklamuotas filmas dabar pristato visą savo stilistiką. Akivaizdu, kad juostoje bus daug unikaliai atrodančio veiksmo, kurį yra įvaldęs režisierius Justinas Kurzelis, anksčiau sukūręs ne ką mažiau unikalų filmą „Makbetas“ (angl. „Macbeth“). Anonsas savo stiliumi primena daug dėmesio šiemet sulaukusios juostos „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) anonsus, nuo grandinėmis surakinto pagrindinio herojaus iki su muzika preciziškai suderinto veiksmo.

Čia taip pat pristatoma kiek daugiau siužeto, kurio pagrindinė idėja neturėtų stipriai skirtis nuo to paties pavadinimo kompiuterinio žaidimo. Pagrindinis filmo veikėjas (akt. Michael Fassbender) yra užverbuojamas paslaptingos organizacijos tam, kad būtų nukeltas į Ispanų inkvizijos laikus, kuomet gyveno jo protėvis. Filme, kaip ir žaidime, suderinami netolimos ateities ir prieš kelis amžius vykusių įvykių vaizdai, o žaidimo gerbėjus turėtų pradžiuginti aplink skraidantys ereliai ir nuo įspūdingų aukščių šokinėjantys herojai.

Filme be M. Fassbenderio vaidina Marion Cotillard, Jeremy Ironsas, Michaelas K. Williamsas, Brendanas Gleesonas ir kiti.

„Žudikų brolija“ Lietuvos kino teatruose pasirodys gruodžio 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles