Filmo „Rough Night“ anonsas: Scarlett Johanson ir pašėlęs vakarėlis

Kino kompanija „Sony Pictures“ išleido pirmąjį komedijos „Rough Night“ anonsą. Komedija ruošiasi kino teatrus pasiekti su JAV vadinamu „R“ cenzu (Lietuvoje analogiškas cenzas yra „N-16“). Filme pasirodysianti aktorė Scarlett Johanson trumpam atsikratys savo superherojės įvaizdžio, kuris ją lydi pastaruoju metu. Šį kartą ji vaidins būsimą nuotaką, nusprendusią su savo koledžo draugėmis pasilinksminti Majamyje.

Filmo „Rought Night“ siužetas bus apie penkias geriausias drauges iš koledžo laikų (aktorės Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer ir Zoe Kravitz) nusprendusias susitikti po 10 metų pertraukos tam, kad atšvestų mergvakarį Majamio mieste. Siautulingas šventimas neapsieis ir be kuriozų. Viena iš merginų netyčia užmuš striptizo šokėją. Kas vyks toliau – pamatysite žemiau esančiame anonse.

Pašėlusias panelės vaidinsiančiom aktorėm talkins tokie aktoriai, kaip Paulas W. Downsas, Coltonas Haynesas, Demi Moore, Ty‘us Burrellis, Deanas Wintersas, Karanas Sonis ir Natalie Gold. Filmo režisierės darbo ėmėsi Lucia Aniello. Tai bus jos debiutinis režisuotas filmas. Anksčiau L. Aniello yra prodiusavus ir rašius scenarijų televizijos serialam „Broad City“, „Time traveling Bong“.

 Filmo premjera įvyks šių metų birželio 16 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles