Bruce’as Willisas išmestas iš naujo Woody’io Alleno filmo

Bruce’as Willisas išmestas iš naujo Woody’io Alleno filmo

Bruce‘o Williso naujame Woody‘io Alleno filme neišvysime, nors jis buvo ir vienas iš pirmųjų aktorių, apie kurio dalyvavimą buvo patvirtinta. Tačiau ir be B. Williso projekte dar lieka daugybė aktorių: Blake Lively, Parker Posey, Kirsten Stewart, Jesse‘is Eisenbergas, Jeanie Berlin, Corey Stollas, Judy Davis, Kenas Scottas, Anna Camp, Stephenas Kunkenas, Sari Lennick ir Paulas Schneideris.

W. Alleno atstovai patvirtino šį neplanuotą pasikeitimą ir paaiškino, kad B. Willis‘o planams filmuotis W. Alleno juostoje sutrukdė jo ketinimas vaidinti Brodvėjaus spektaklyje, statomame pagal Stepheno Kingo romaną „Mizerė“ (angl. „Misery“), kuris dar 1990 m. buvo perkeltas ir į kino ekranus.

Dėl tokio posūkio W. Alenas yra priverstas surengti naują aktorių atranką, tam kad nenukryptų nuo numatyto tvarkaraščio.

Bruce’ą Willisą greitai bus galima pamatyti muzikinėje komedijoje „Rokas Kasbahe“ (angl. „Rock the Kasbah“) , o tuo tarpu, naujasis Woody Alleno filmas „Neracionalus žmogus“ (angl. „Irrational Man“) šiuo metu keliauja po viso pasaulio kino teatrus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles