Bradas Pittas komiškai bando išlikti naujausiame „Kulkų ekspreso“ anonse

Kino studija „Sony“ paviešino naujausią savo būsimo veiksmo filmo „Kulkų ekspresas“ (angl. Bullet Train) anonsą. Jame – aibė Holivudo žvaigždžių, beprotiškai daug veiksmo, krizenti verčiančio humoro ir aliuzija į vieną didžiausių šio vasaros hitų.

Priešingai nei ankstesniame anonse, čia jau perteikiame ir visa filmo atmosfera. Jau anonso pradžioje pagrindiniam veikėjui suteikiamas „Boružėlės“ slapyvardis, kuris turėtų indikuoti sėkmę, nors iš esmės, kaip pats veikėjas sako – jam viskas žvėriškai nesiseka. Ir toliau rodomas veiksmas dalinai tą ir parodo. Tiksliau, sekasi, bet iki sėkmės jam reikia patirti daug kailio spardymo, vengti kulkų, išgyventi sprogimus ir net duoti į snukį kažkokiam tai traukinyje esančiam talismanui.

Jo nesėkmės niekaip nesibaigia, nes jis privalo išlipti iš greitojo traukinio Japonijoje, bet jam niekaip nepavyksta to padaryti. Ir jau galime pajausti, kad „Deadpoolo 2“ režisieriaus darbas bus ne ką prasčiau sudėliotas, nei pats „Deadpoolas“. Turint omenyje, kad įspūdingas veiksmas bus derinamas su iš koto verčiančiais juokeliais bei, tikėkimės, gerai vystomais personažais.

Filme pagrindinį vaidmenį atliks Bradas Pittas, prie jo prisidės Sandra Bullock, Aaronas Taylor-Johnsonas, Michaelas Shannonas, vienas žinomiausių Japonijos aktorių Hiroyuki Sanada bei Martinezas Ocasio, visiems muzikos pasaulyje dar žinomas Bad Bunny slapyvardžiu. Na, o patį filmą režisuos Davidas Leitchas, kuris be „Deadpoolo 2“ padėjo režisuoti ir pirmąjį „Džono Viko“ (angl. John Wick) filmą.

Filmo premjera jau rugpjūčio 5 dieną, o dabar – pažiūrėkime anonsą!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles