„Įsikūnijimo“ tęsinys pasirodys per 2017 m. Kalėdas

„Įsikūnijimo“ tęsinys pasirodys per 2017 m. Kalėdas

Pasauliui pradėjus kalbėti apie finansinį filmo „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ dominavimą, apie savo egzistavimą priminė Jamesas Cameronas. Pelningiausio visų laikų filmo „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“) kūrėjas teigia, kad filmo tęsinys pasirodys per 2017 metų Kalėdas.

Tai garsusis režisierius atskleidė duodamas interviu leidiniui „Montreal Gazette“ ir dar kartą pabrėžė, kaip lėtai yra kuriami „Įsikūnijimo“ tęsiniai, tarytum tyčia bandant tempti kuo daugiau laiko, kad žiūrovai spėtų pamiršti apie pirmosios dalies egzistavimą. Pasirodo, kad praėjus šešiems metams nuo originalo jo tęsinys dar net neturi pabaigto scenarijaus, nors jeigu J. Cameronas žada, jog jis bus baigtas jau tuoj pat.

Pasak režisieriaus, didžioji pasiruošimo dalis padaryta: kadangi tęsiniuose J. Cameronas žada dar labiau išplėsti keistąjį Pandoros pasaulį, jo gyvūnų ir augalų dizainas jau yra sukurtas. Dabar belieka filmą tik nufilmuoti, net jeigu niekas neįsivaizduoja, kada prasidės filmavimo darbai.

J. Cameronas jau anksčiau buvo pranešęs, kad sulauksime ne vieno „Įsikūnijimo tęsinio“ – jų bus trys, pasirodysiantys 2017, 2018 ir 2019 metais, ir jie bus filmuojami vienas po kito. Kyla klausimas, ar praėjus dešimčiai metų nuo originalo žiūrovai dar bus susidomėję franšize, kurią pradėjo stebuklingu būdu pelningiausiu filmu istorijoje tapusi juosta, tačiau J. Cameronas yra pasižymėjęs kaip dviejų geriausių tęsinių („Terminatorius 2: paskutiniojo teismo diena“ ir „Svetimi“) kino istorijoje kūrėjas, todėl visiškai jo nurašyti dar neverta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles