Paskelbtas „Konano barbaro“ tęsinio pavadinimas

Paskelbtas „Konano barbaro“ tęsinio pavadinimas

Pasiruošimas filmo „Konanas barbaras“ (angl. „Conan the Barbarian“) tęsiniui juda į priekį. Apie tai pranešė pats pagrindinio vaidmens atlikėjas Arnoldas Schwarzeneggeris duodamas interviu žurnalistams iš resurso „ArnoldFans“. Taip pat legendinis veiksmo filmų aktorius paskelbė ir būsimos juostos pavadinimą.

„Filmas vadinsis „Konanas užkariautojas“ (angl. „Conan the Conqueror“). Aš ilgus metus, o gal net dešimtmečius sėdėjau sau soste. Galiausiai jie panoro nuversti mane nuo sosto. Būtent tokia istorija bus papasakota, ir būtent toks filmas bus nufilmuotas“, – pasakė aktorius.

Pasak A. Schwarzeneggerio, filmo scenarijus jau parašytas ir dabar visa prodiuserių grupė ieško juostos režisieriaus. Pats aktorius jau intensyviai treniruojasi, kad įgautų reikiamos fizinės formos Konano įvaizdžiui.

„Kai kiekvieną dieną treniruoji savo kūną, mini dviračio pedalus, kilnoji geležį kiekvieną dieną, amžius neatrodo toks baisus. Kai išlaikai savo fizinę formą, tu pasijunti nukeliavęs į praeitį, į jaunystę. Aš puikiai jaučiuosi ir esu patenkintas, jog kai kuriuose paskutiniuose savo filmuose dalį triukų atlikau pats. Visas šis fizinis krūvis nenuvargino manęs, todėl aš puikiai galiu suvaidinti dar viename filme apie Konaną, kuriame bus daug mūšių, veiksmo ir t.t“, – pridūrė aktorius.

A. Schwarzeneggeris nepasakė, kada turi prasidėti juostos filmavimas ir kada reikia tikėtis filmo premjeros.

Primename, jog aktorius 2015 m. įkūnijo kitą legendinį personažą filme „Terminatorius: Genesys“. Deja, bet filmas nesulaukė sėkmės Šiaurės Amerikoje, kas paskatino juostos prodiuserius galutinai uždaryti projektą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles