Filmo „Pati geriausia diena“ premjeroje apsilankė japonas išradęs karaokė

Prieš kelias dienas su dainomis pristatyta viena laukiamiausių švenčių komedijų – „Pati geriausia diena“. Į pirmosios Rusijos karaokė komedijos premjerą atvyko ir pats karaokė išradėjas, 75-erių Japonas Daisuke Inoue. Premjeroje svečią pasitiko filmo prodiuseris Timūras Bekmambetovas ir pagrindinio vaidmens atlikėjas Dmitrijus Nagijevas.

D. Inoue jaunystėje buvo roko grupės būgnininkas. 1971-aisiais jis sukūrė pirmąjį pasaulyje karaokė automatą, kuris pradėjo veikti viename iš Kobės miesto barų. Pavadinimą „karaokė“ taip pat sugalvojo D. Inoue. Išvertus iš japonų kalbos „karaokė“ reiškia „tuščias orkestras“. Naujasis išradimas labai greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje, tačiau jo kūrėjo vardas ilgą laiką buvo pamirštas. Tik 1999-ais metais žurnalas „Time“ įtraukė D. Inoue į labiausiai nusipelniusių 20-ojo amžiaus azijiečių sąrašą.

Karaokė komedija – naujas žanras, kurį sugalvojo „Pati geriausia diena“ kūrėjai, tačiau nereikėtų painioti filmo su miuziklu. Tuose epizoduose, kuomet nebegali susikaupusių viduje jausmų išsakyti žodžiais, filmo veikėjai tiesiog iš širdies užtraukia žinomas dainas. Šie fragmentai ir priartina juostą prie karaokė žanro. Ekrane žiūrovai matys titrus su dainos tekstu ir visi norintys galės pritarti filmo aktoriams. Filme skamba Grigorijaus Lepso, Michailo Bojarskio, grupių „Fabrika“, „Serebro“ bei kitų žinomų Rusijos bei pasaulio atlikėjų dainos.

Filmą „Pati geriausia diena“ kino teatruose galima pamatyti nuo gruodžio 25-os dienos. Anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles