„Ant bangos keteros“ įkvėptos juostos „Lūžio taškas“ ekstremalų nesutiko apdrausti nei viena bendrovė

Šį savaitgalį Lietuvos kino teatruose pasirodys filmas, kurio ypatingai laukė visa ekstremalų bendruomenė. Nutrūktgalviškų nuotykių kupinos juostos „Lūžio taškas“ kūrėjus įkvėpė jau legendiniu vadinamas prieš 24 metus kurtas „At bangos keteros“, kur pagrindinius vaidmenis atliko Patrickas Swayze’as bei Keanu Reevesas. Tačiau Holivudo prodiuseriai nusprendė pakartoti filmo sėkmę šiek tiek kitaip: jie vaidinti pakvietė ne kino pasaulio, o ekstremalaus sporto garsenybes.

„Kas pasikeitė ekstremalaus sporto pasaulyje per daugiau nei du dešimtmečius? Patikėkite, manimi, šis sportas pasiekė naujas aukštumas. Ar kas galėjo įsivaizduoti, pavyzdžiui, plaukimą banglėntėmis naktį, kai aplink – visiška tamsa? Štai apie ką mes kalbame: filmas „Lūžio tašas“ pakylėja ekstremalumo lygį į visiškai naujas aukštumas“, – sako vienas juostos prodiuserių Kurtas Wimmeris.

Žurnalistams pasiteiravus, ar filme vaidinę ekstremalai buvo apdrausti, prodiuseriai teigė, jog tai buvo vienas didžiausių jų iššūkių: „Chrisas Sharma yra profesionaliausias pasaulyje alpinistas, kuris į kalnus kopia be jokių apsaugos priemonių. Jebas Corlissas yra geriausias laisvo kritimo su kostiumsparniais srityje. Jiems nereikėjo jokių kaskadininkų, nes geresnių už juos šioje srityje tiesiog nėra. Ir draudimo bendrovės nenori jų apdrausti, nes vyrai balansuoja ant gyvenimo ir mirties ribos. Bet galiausiai mes radome bendrą susitarimą ir šie žmonės filmuodamiesi jautėsi saugiai“.

„Lūžio taškas“ kino ekranuose pasakos istoriją apie grupę gerai treniruotų atletų, galinčių čiuožti didžiausiomis bangomis ar be jokios įrangos kopti į stačiausią uolą, puikiai valdančių motociklus, snieglentes ir kostiumsparnius. Šiems ekstremalams įvykdžius virtinę neįtikėtinų apiplėšimų, jaunam FTB agentui Džoniui pavedama infiltruotis į jų gaują ir ją demaskuoti. Tačiau įgavęs gaujos vadeivos Bodžio pasitikėjimą ir sužinojęs jo tikruosius tikslus, Džonis ima abejoti, kieno jis pusėje.

Ekstremaliausio šių metų filmo „Lūžio taškas“, kuris į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau gruodžio 25 dieną, anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles