Amandai Seyfried darbą prie filmo „Išmokyk mane mylėti“ lengvino Aarono Paulo patrauklumas

Vis vėstančius rudens vakarus jaukiai leisti kine nuo šio penktadienio pakvies jaudinanti romantiška drama „Išmokyk mane mylėti“ (angl. „Fathers and Daughters“), kurioje pagrindinius vaidmenis atliko Amanda Seyfried, Aaronas Paulas ir Russellas Crowe. Naujajame italų režisieriaus Gabrielle Muccino filme žiūrovai išvys lygiagrečiai pasakojamas dvi neatsiejamas istorijas – apie dabartį ir praeitį, negailestingus likimo vingius, norą būti mylimiems ir mokėjimą mylėti patiems.

Pagrindinė filmo herojė Keitė Deivis, kurią įkūnijo 29-erių A.Seyfried, parodoma dar būdama mergaitė ir užaugusi. Vaikystėje sunkiai susirgusį tėvą praradusi jauna mergina nemoka džiaugtis šia diena ir kenčia negalėdama pasidalinti savo išgyvenimais su artimais žmonėmis, nes paprasčiausiai bijo artumo, nerimauja tapsianti dar pažeidžiamesnė. „Ji mėgina kovoti su potrauminio streso sindromu, depresija ir didžiule neapykanta sau. Keitė nepatenkinta tuo, kaip ji gyvena, kad jai pritrūksta jėgų surasti tinkamą būdą išsivaduoti nuo problemų, persekiojančių ją iš praeities“, – apie savąją heroję Cinemadays.it pasakojo A.Seyfried.

Anot Keitę įkūnijosios A.Seyfried, ypač jos darbą palengvino iš serialo „Bręstantis blogis“ žiūrovams pažįstamas aktorius A.Paulas. „Buvo labai lengva dirbti su Aaronu, jis labai patrauklus vyras ir labai malonus žmogus. Man, kaip Keitei, buvo lengva pasiduoti jausmams, pajusti jo herojui Kameronui prisirišimą, simpatiją. Be abejonės, yra tikimybė, kad Keitė galėtų pamilti būtent šį žmogų“, – apie darbą su A.Paulu kalbėjo aktorė.

Anksčiau Holivudo aktorė yra prisipažinusi išgyvenanti dėl nerimo pati. 2012-aisiais skandalingai pagarsėjo A.Seyfried pasirodymas Davido Lettermano šou, mat jauna moteris prieš duodama interviu mėgino nuraminti nervus keliais viskio gurkšniais. „Kartais man nutinka nerimo priepuolių ir jaučiu scenos baimę, tad mokausi su tuo tvarkytis. Žinau, kad anąsyk pasirinktas būdas nebuvo tinkamas. Nors kartais man būna baisu, nenoriu, kad nerimas mane varžytų“, – vėliau apgailestaudama dėl incidento kalbėjo ji.

Nors A.Seyfried herojė filme „Išmokyk mane mylėti“ nedrąsi, ieškanti tvirto ramsčio, panašu, kad pati aktorė yra kur kas ryžtingesnė. Rugsėjį ji išsiskyrė su aktoriumi Justinu Longu po dvejus metus trukusios draugystės. Tiesa, užuominų apie neplanuojamas vestuves bei santykiams kliudančią Holivudo karjerą jos interviu netrūko ir prieš pusmetį.

Jautri ir šilta istorija apie tikrus jausmus ir gyvenimo išbandymus bei viską įveikiančią meilę filme „Išmokyk mane mylėti“ Lietuvos kino teatrus pasieks spalio 23 dieną.

Filmo „Išmokyk mane mylėti“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles