Iš gyvenimo dugno pakilęs aktorius Dwayne Johnson: „Mane išgelbėjo sportas“

Sakoma, jog dideli ir stiprūs žmonės dažniausiai būna geraširdžiai ir mieli. Nežinia ar tai galima pritaikyti visiems, tačiau aktorius Dwayne Johnson – būtent toks. Beveik dviejų metrų ūgio milžinas gąsdinančiai dideliais raumenimis ir nuginkluojančiai miela šypsena garsėja savo gerumu, yra liaupsinamas kolegų, o kino ekranuose „uola“ pravardžiuojamas vyras puikiai gelbėja pasaulį nuo jį tykančių pavojų bei geba prajuokinti net didžiausią surūgėlį.

Brangiausiai apmokamas Holivudo aktorius, žurnalo People tituluotas seksualiausiu planetos vyru, interviu žurnalui THR patikino, jog tai – ne sėkmės, o uolaus darbo rezultatas. „Gyvenimo man teko pasiekti dugną, o tuomet – sunkiai dirbti, norint išbristi iš ten, kur atsidūriau. Tikiuosi, jog mano gyvenimo istorija žmonėms taps pamokančiu ir įkvepiančiu pavyzdžiu apie tai, jog negalima nuleisti rankų ir sustoti, o visų svarbiausia – daug dirbti ir visuomet tikėti savimi. Kiekvieną rytą privalote pasakyti sau „Aš galiu“, „Aš tai pasieksiu“, „Aš įveiksiu visas kliūtis“ ir tik tuomet eiti lauk pro duris“, – pasakoja sunkiu paaugliu buvęs D. Johnson, kuris tikina, jog nuo gyvenimo klystkelių jį išgelbėjo kultūrizmas. „Pažintis su sportu išmokė mane užsibrėžti tikslus, siekti rezultato ir gerbti save, o pačiu laiku sporto link nukreipta mano energija tapo mano išsigelbėjimu. Nežinau kur ir kuo būčiau šiandien, jeigu ne sportas. Tikėtina, jog vis dar merdėčiau gyvenimo dugne nė neketindamas keisti savo gyvenimo būdo“, – skaitytojus motyvavo aštuoniskart pasaulio wrestlingo čempionas, jaunystėje nuolat turėjęs nemalonumų su teisėsauga bei sirgęs sunkia depresijos forma.

Eilę garsių vaidmenų kine atlikęs vyras į Lietuvos kino ekranus dar sykį įsisuks birželio 16 dieną filme „Gelbėtojai“ („Baywatch“), kur atliks entuziastingo gelbėtojų komandos Mičo vaidmenį. Į jo komandą kviestiniu gelbėtoju pakviečiamas buvęs olimpietis, itin savimi patenkintas „tuštutis“ Metas (akt. Zac Efron).

Dviejų didžiulių ego susidūrimas, tuo pat metu Metui dar ir bandant „pakabinti“ žavią kolegę Samer (akt. Alexandra Daddario), sukurs begalę juokingų situacijų. Tačiau juokus teks mesti šalin ir pasistengti dirbti kartu, kai paplūdimyje narkotinę operaciją užsuks paslaptinga nusikaltėlė Viktorija (akt. Priyanka Chopra).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles