B. Willisas pensijon dar nesiruošia: į didžiuosius ekranus grįžta veiksmo komedijoje „Kartą Venecijoj“

62 metų Bruce’as Willisas jau suvaidino daugiau nei 100 filmų ir namie ant lentynos laiko „Auksino gaublio“ statulėlę, o sąskaitoje turi daugybę įvairiausių kino pasaulio apdovanojimų nominacijų. Asmeniniame gyvenime taip pat viskas puiku: auga penkios atžalos, o šalia jau beveik dešimtmetį glaudžiasi gerokai jaunesnė aktorė ir modelis Emma Heming. Galima būtų ramiai baigti karjerą ir mėgautis uždirbtais milijonais, tačiau pats Holivudo senbūvis sustoti nė neketina. Jau birželio 9 dieną kino teatruose pasirodys naujausia B. Williso komedija „Kartą Venecijoj“, kurioje jis ir vėl vaidins kietą riešutėlį, iškaršiantį blogiukams kailį.

„Bruce’ą pasirinkome dėl to, jog jam net nereikia vaidinti kieto vyruko – jis toks yra nuo pat gimimo. Ir jei buvo tokių, kurie galvojo, kad jis atsidės tėvystei ir dings iš kino rinkos, turiu labai nuvilti. Jis ne tik vis dar tobulos formos, bet ir kainuoja milijonus. B. Willisas kaip geras vynas: kuo toliau, tuo darosi brangesnis ir jo vis labiau visi trokštame“, – juokiasi filmą „Kartą Venecijoj“ režisavę broliai Marcas ir Robbas Cullenai.

„Drąsiai galiu sakyti, kad B. Willisas grįžo į tą žanrą, kuris jam sekasi geriausiai. Labiausiai dėl to džiaugsis juostų „Devyni jardai“ bei „Bulvarinis skaitalas“ gerbėjai, nes komedija „Kartą Venecijoj“ patenka į tą pačią filmų kategoriją“, – sako prodiuseris Nicolas Chartier.

Veiksmo komedija pasakos nuotaikingą istoriją apie Styvą Fordą (kurį ir vaidina B. Willisas). Jis yra šilto ir šalto gyvenime matęs, gerokai palamdytas, bet smarvės dar turintis privatus detektyvas. Vyras buitimi dalijasi su ištikimu bičiuliu – šunėku, vardu Badis, kuris vieną dieną dingsta. Detektyvas išsiaiškina, kad jį pavogė smulkūs narkotikų prekeiviai, o vėliau paaiškėja, kad naujus namus Badis rado pas vietinės gaujos lyderį Vorą (akt. Jasonas Momoa).

Šis, supratęs, kad dėl augintinio detektyvas padarys bet ką, nutaria pasinaudoti Styvo paslaugomis. Kadangi pastarasis ir pats ne iš tų, kurie labai balti ir pūkuoti, Los Andželo gatvėse netrunka užvirti tikras pragaras.

Nurauta veiksmo komedija „Kartą Venecijoj“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja birželio 9 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles