Jennifer Lawrence gerbėjai dramoje „Serena“ išvys šaltakraujišką gražuolę, nebijančią susitepti rankų dėl meilės ir verslo

Vienai populiariausių jaunų Holivudo aktorių Jennifer Lawrence naujojoje dramoje „Serena“ teko išties nuožmios ir bebaimės moters vaidmuo. Jos herojė Serena Pemberton bus priversta griebtis ekstremalių priemonių, siekdama išsaugoti medienos verslo imperiją. Juolab, kad stiprios moters pasirodymas trečiojo dešimtmečio JAV vyrų pasaulyje taps išties unikaliu reiškiniu.

Didžiosios depresijos metais vykstančios dramos centre – jaunavedžių, kurios įkūnijo J.Lawrence ir Bradley Cooperis, pora. Beprotiškai vienas kitą pamilę meilužiai, verslo partneriai ir sielos draugai dviese stoja prieš ekonominės krizės krečiamą pasaulį. Tačiau paaiškėja, kad vienas kitam jie atskleidė ne visas kortas. Naujajame JAV publikai skirtame anonse galima išvysti dar neregėtų akimirkų. Vienoje jų atrodo, lyg J.Lawrence herojė ką smaugtų, o tuoj po to jos vyrui pranešama apie įvykdytą žmogžudystę. Šis anonsas taip pat nešykšti gražuolės Serenos ašarų, o jo pabaigoje ji ištaria: „Turėjau tai padaryti… Dėl mūsų.“

Ne pirmąsyk porą ekranuose suvaidinę J.Lawrence ir B.Cooperis dramoje „Serena“ atrodo natūraliai ir puikiai perteikia stiprios, tačiau tuo pačiu metu griaunančios meilės jausmą. Filmavimų metu aktoriai spėjo tapti ir gerais bičiuliais. „Puikiai sutariame. Jaučiuosi taip, tarsi profesiniame gyvenime būčiau atradusi kolegą – sielos brolį“, – teigė 24-erių J.Lawrence.

Beje, įdomu, kad „Serenos“ kelias iš filmavimo aišktelės į kino sales užtruko daugiau kaip pusantrų metų. Juosta buvo filmuojama dar 2012-aisiais – tuomet, kai J.Lawrence ir B.Cooperis dar nesimėgavo tokiu populiarumu kaip šiandien. Filmavimai vyko 2012-ųjų kovą, iškart po to, kai kino teatruose pasirodė „Optimisto istorija“ (angl. „Silver Linings Playbook“) ir šiek tiek prieš „Bado žaidynes“ (angl. „Hunger Games“).

„Man teko kovoti, kad gaučiau Jennifer. Galiausiai pavyko išplėšti juos abu su Bradley. Per tą laiką, kol „Serena“ pasiekė kino teatrus, abu jie stulbinančiai išgarsėjo. Ši juosta turėjo būti labai tamsi meilės istorija, o ne filmas masėms, bet kartu su aktorių karjeromis pasikeitė ir lūkesčiai mano filmui“, – „The Times“ sakė dramos „Serena“ režisierė Susanne Bier. Ši danų kino kūrėja per 83-uosius JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimus atsiėmė Geriausio užsienio filmo „Oskaro“ statulėlę už 2011-ųjų juostą „Geresniame pasaulyje“.

Apie meilę, žmonių gobšumą, norą praturtėti ir korupciją Didžiosios depresijos metais pasakojanti drama „Serena“ Lietuvą pasieks nuo gruodžio 5-tos dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles