A. Schwarzeneggeris sugrįš „Bėgančio žmogaus“ ir „Dvynių“ tęsiniams

A. Schwarzeneggeris sugrįš „Bėgančio žmogaus“ ir „Dvynių“ tęsiniams

Veiksmo filmų ikona Arnoldas Schwarzeneggeris ilgainiui galės būti atpažįstamas ir kaip Holivudo neoriginalumo simbolis. Perdirbinių ir tęsinių gausa pasižyminti kino industrija po truputį pasiglemžia ir legendinį aktorių. Dvi kadencijas Kalifornijos gubernatoriaus pareigas ėjęs galiūnas, prieš kelis metus grįžęs į didžiuosius ekranus, pastaruoju metu įsitraukia į vis didesnį kiekį savo ankstesnių darbų tęsinių.

Dabar žiniasklaidą pasiekė gandai apie galimą „Bėgančio žmogaus“ (angl. „Running Man“) tęsinį. Pirmoji filmo dalis pasirodė 1987 metais ir joje A. Schwarzeneggeris atliko pagrindinį vaidmenį. Apie šio ir dar vieno garsaus ankstesnio savo projekto tęsinį aktorius užsiminė bendraudamas su fanais Anglijoje. Kalbėdamas apie naująją Terminatoriaus dalį „Terminatorius: Genezė“ (angl. „Terminator: Genisys“), jis teigė: „Man didelė garbė, kad manęs po tiek metų paprašė grįžti į šią franšizę. Sunku tuo patikėti… Jie taip pat kuria „Dvynių“ tęsinį, kuri vadinsis „Trynukai“, ir aš jau skaičiau scenarijaus juodraštį. Yra kalbų ir apie naują „Bėgančio žmogaus“ filmą, todėl man didelė garbė sugrįžti.“

Primename, kad „Bėgantis žmogus“ yra filmas, sukurtas pagal to paties pavadinimo Stepheno Kingo romaną. Mokslinės fantastikos filme pasakojama apie distopinę ateitį, kurioje egzistuoja televizijos laida, rodanti nuo profesionalių žudikų bandančius pabėgti eilinius žmones. Filmas savo pasirodymo metu nesulaukė didelės finansinės sėkmės ar kritikų pripažinimo, tačiau ilgainiui užsitarnavo solidžią reputaciją.

„Dvyniai“ (angl. „Twins“) yra 1988 metais sukurta komedija, kurioje A. Schwarzeneggeris ir Danny‘is DeVito vaidino nuo gimimo visą gyvenimą nesimačiusius dvynius. Filmas nepatiko kritikams, tačiau studijai uždirbo pasakiškus pinigus. „Universal“ studija buvo paskelbusi, kad „Trynukai“ (angl. „Triplets“) bus kuriami ir tikėtina, kad trečiuoju broliu gali tapti komikas Eddie‘is Murphy‘is.

Verta paminėti, kad sugrįžimas į kiną A. Schwarzeneggeriui nebuvo itin sėkmingas. Per paskutinius du metus aktorius pagrindinį vaidmenį atliko jau trijuose filmuose. „Paskutinė tvirtovė“ (angl. „Last Stand“) ir „Sabotažas“ (angl. „Sabotage“) tapo fiasko ir tarp žiūrovų, ir tarp kritikų. Vienintelis „Pabėgimo planas“ (angl. „Escape Plan“), kuriame A. Schwarzeneggeris vaidino kartu su Sylvesteriu Stallone, atpirko studijos išlaidas.

Kartu jau paskelbta, kad A. Schwarzeneggeris sugrįš įkūnyti savo legendinį personažą Konaną Barbarą dar vienam filmui „Konano legenda“ (angl. „The Legend of Conan“).

Naujausias A. Schwarzeneggerio filmas „Terminatorius: Genezė“ pasirodys 2015 metų liepos 1 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles