Vilniuje pristatytas lietuviškas filmas „Pakeliui“

Vilniuje pristatytas lietuviškas filmas „Pakeliui“

Lapkričio 18 d. vakarą Vilniuje esančiame kino centre „Forum Cinemas Vingis“ vyko lietuviško filmo „Pakeliui“ pristatymas, kuriame dalyvavo filmo kūrimo komanda, režisierius, aktoriai ir kviestiniai svečiai.

Pagrindinį vaidmenį juostoje atliekantis atlikėjas ir aktorius Mantas Jankavičius džiaugėsi dar vienu didesniu projektu, kuriuo gali pasigirti. Anksčiau „Tadas Blinda: Pradžia“ vaidmenį kūręs aktorius naujojoje juostoje turėjo įkūnyti jauną tėvą, todėl džiaugėsi nauja patirtimi. Jo teigimu, iš dviejų filme atliktų personažo tipų, jam labiau patiko būti rokeriu. „Atlikdamas tą vaidmenį jaučiausi labiau savimi, laisvesnis. Dar dabar pamenu to koncerto pradžią…“, – ilgesingai tarė M. Jankavičius.

Juostos režisierius Ričardas Marcinkus teigė, kad filmas didelių nesklandumų nepatyrė, bet kuriant juostą reikėjo įdėti nemažai darbo ir prieiti daug kompromisų. „Mums išvis sakė, kad per 15 dienų nufilmuoti filmą yra neįmanoma, bet mes tai padarėme. Teko prieiti daug kompromisų ir keistis pamainomis, tačiau mes tai padarėme ir džiaugiamės rezultatu“, – prieš filmo pristatymą pasakojo R. Marcinkus.

Į išankstinę filmo premjerą susirinko daugybė žinomų Lietuvos žmonių. Į renginį atvyko aktoriai Jurgita Jurkutė, Ramūnas Cicėnas, Dominykas Vaitiekūnas ir kt. Pasižiūrėti naujojo filmo atvyko atlikėjai Vaidas Baumila, Karina Krysko-Skambinė, Jeronimas Milius ir kiti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles