Zoe Kravitz į „Fantastinių gyvūnų“ tęsinį grįš gerokai didesniame vaidmenyje

Zoe Kravitz į „Fantastinių gyvūnų“ tęsinį grįš gerokai didesniame vaidmenyje

Dar rugpjūtį buvo pasklidusi žinia, kad aktorė Zoe Kravitz labai tyliai prisijungė prie „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ (angl. Fantastic Beasts and Where to Find Them“ ) filmavimo. Iki šiol nebuvo aišku, nei kokį vaidmenį ji atliks, nei kokia jos svarba bus visoje istorijoje. Tačiau jau dabar viskas ima aiškėti. Toliau kalbėsime paie filmo turinį, tad bijantys kažką išsispoilinti, rekomenduojame nebeskaityti.

Taigi, kaip matėme, Zoe Kravitz šiame filme taip ir nepasirodė. Tiksliau, pasirodė – nuotraukoje, kurią su savimi lagamine turėjo Njutas Miglaputys. Aktorė atvaizdavo Letą Lestreindž, kuri, kaip dabar pranešama pasirodys antrojoje istorijos dalyje. Tai patvirtino ir jau antrosios serijos dalies režisieriumi patvirtintas Davidas Yatesas.

„Taip. Leta Lestreindž pasirodys antrojoje dalyje. Ji sudėtinga ir pažeista asmenybė, o Njutas vis dar beprotiškai ją įsimylėjęs. Taigi, ji savotiškai jį valdo. Tačiau ji pati yra savotiškai tragiška asmenybė, o daugiau apie ją sužinosime antrame filme“, – atviravo režisierius.

Hario Poterio knygose buvo minima, kad Lestreindžų šeimoje yra septyni asmenys, bet geriausiai visiems žinoma ir labiausiai nemėgstama buvo Belatriks Lestreindž, kuri buvo ištikima Voldemorto pasekėja, ją filme įkūnijo Helena Bonham Carter. Kaip Lena susijusi su Belatriks ar kitais tyrųjų magų atstovais sužinosime, greičiausiai, tęsinyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles