„Drive“ režisierius kuria platformą, kurioje galėsime nemokamai žiūrėti klasikinius filmus

„Drive“ režisierius kuria platformą, kurioje galėsime nemokamai žiūrėti klasikinius filmus

Kol Netflix kovoja prieš Amazon ir Hulu, po truputį pradeda rastis ir alternatyvios internetinių transliacijų platformos, įskaitant ir nemažai dėmesio sulaukusį, tačiau kol kas viso potencialo dar neišnaudojantį YouTube Red. Tačiau tai ne viskas – filmo „Važiuok“ („Drive“) režisierius Nicolas Winding Refn kuria savo platformą. Tiesa, tai šiek tiek labiau nišinis projektas, kadangi svetainė bus nukreipta tik į kultinius klasikinius filmus.

Interviu su „The Guardian“ N. W. Refn atskleidė, jog svetainėje bynwr.com transliuojami filmai bus pasiekiami be jokių mokesčių. „Noriu, kad tai būtų nekontroliuojama gražaus chaoso vieta, kurioje kiekvienas gali susikurti savo visatą ir kalbėti tai, ką galvoja be didžiųjų kompanijų priežiūros. Tai vieta, kurioje egzistuoja laisvas žodis ir nemokama prieiga“ – sako „Neoninio Demono“ režisierius. „Paskutinius keletą metų užsiėmiau nauju hobiu: pirkau ir restauravau senų filmų garso takelius. Galvojau, ką su jais daryti, kol susivokiau, kad turėčiau jais pasidalinti nemokamai, tad sukūriau svetainę, kur galėčiau tai padaryti. Nėra jokių papildomų salygų – aš nebandau nieko parduoti“.

Skelbiama, jog pirmieji filmai bus šie: „Night Tide“ (rež. Curtis Harrington, 1961 m.), „The Nest of the Cuckoo Birds“ (rež. Bert Williams, 1965 m.), „The Burning Hell“ (rež. Ron Ormond, 1974 m.) bei „Hot Thrills and Warm Chills“ (rež. Dale Berry, 1967 m.).

Dauguma šių filmų nėra garsiausia ar puikiausiai kritikų įvertinta klasika, tačiau N. W. Refn asmeniškai atrinkta kino kolekcija visgi vilioja. Kol svetainė dar nepradėjo veikti, galite peržiūrėti, kaip filmą „The Nest of the Cuckoo Birds“ pristato pats Nicolas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles