„Sostų karų“ gerbėjams iškart dvi džiugios naujienos – užbaigta naujausia knyga ir devintas serialo sezonas?

„Sostų karų“ gerbėjams iškart dvi džiugios naujienos – užbaigta naujausia knyga ir devintas serialo sezonas?

Serialo „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) gerbėjai šią dieną įsimins ilgam – „Ledo ir ugnies giesmės“ (angl. „A Song of Ice and Fire“) autorius George’as R. R. Martinas savo asmeninėje „Twitter“ paskyroje pripažino pagaliau užbaigęs rašyti naujausią serijos knygą, pavadinimu „Žiemos vėjai“ (angl. „Winds of Winter“). 

„Ir taip. Ir ne. Ir taip. Ir ne. Ir taip“, taip prieš kelis mėnesius atsakė G. R. R. Martinas, kai autoriaus žurnalistai užklausė elementaraus klausimo „ar knygų pabaiga bus tokia pati, kaip ir serialo“. Šįkart nuotoliniu būdu žurnalistams užklausus „Kada planuojate pabaigti knygą „Žiemos vėjai“?“, autorius atsakė kiek netikėtai: „Taip. Šįkart jau tikrai taip šalia manęs guli parašyta naujausia „Ledo ir ugnies giesmės“ knyga. Jau net ir pilnai suredaguota“, tarė George R. R. Martinas. „Deja, bet dėl šiuo metu pasaulyje tvyrančios pandemijos, artimiausiu metu knygynų lentynos „Žiemos vėjų“ neišvys, tačiau ieškome sprendimų, kaip užimti žmonių laiką bent jau virtualiomis kopijomis elektroninėse platformose“.

Sulig šiomis naujienomis G. R. R. Martinas sustoti nežada autorius užsimena apie galimą serialo sugrįžimą ir HBO tinkle: „Atvirai pasakius, serialo kūrėjai, D. B. Weissas su D. Benioffu kiek paskubėjo teigdami, kad aštuntas yra paskutinis „Sostų karų“ sezonas jie tiesiog nežinojo, kad po šių įvykių, kuriuos aš jiems papasakojau, serialas neturėtų sustoti. Būtent „Žiemos vėjų“ pabaiga turėtų nubrėžti naują liniją, kur link serialas turėtų pakrypti. Na, bet čia jau ir Jūs patys suprasite perskaitę mano naujausią knygą“.

Žurnalistų paklausus „Kada knyga galėtų atsidurti elektroninėse platformose“, George R. R. Martinas mirktelėjo akį ir pristatė datą: „Tai šių metų balandžio pirmą“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles