„Juros periodo pasaulio“ režisierius palygino savo filmą su „Žvaigždžių karais“

Režisierius Colinas Trevorrow, duodamas interviu italų kino portalui „BadTaste“, pasakė, jog jis nesės į „Juros periodo pasaulio“ (angl. „Jurassic World“) tęsinio režisieriaus kėdę, tačiau turės privilegijas kuruoti projektą, kaip būsimos juostos prodiuseris ir konsultantas.

„Mano sukurtas filmas „Juros periodo pasaulis“, kaip „Žvaigždžių karai“ (angl. „Star Wars“). Kiekvieną naują dalį režisuos kitas kino kūrėjas, kad įneštų kažko naujo į plečiamą istoriją. Aš dalyvausiu kūrybiniame procese, bet tikrai ne kaip filmo režisierius“, – sakė C. Trevorrow.

Apie studijos „Universal“ planus tęsti žinomą, 1993 m. prasidėjusią franšizę, buvo paskelbta visai neseniai, po to, kai prasidėjo bilietų prekybą į premjerinio savaitgalio seansus. Kaip teigia analitikai, filmo uždarbis per premjerinį trijų dienų laikotarpį JAV gali peržengti 100 milijonų dolerių barjerą. Toks susidomėjimas filmu akivaizdžiai pastumia studijos vadovybę planuoti pratęsimus.

Kaip skelbia portalas „Boxoffice.com“, filmas tėvynėje gali užsidirbti daugiau nei 250 milijonų dolerių. Pasaulyje taip pat kilęs nemažas ažiotažas, todėl tikėtina, jog filmas taps vienu didžiausių šių metų vasaros hitu.

Filmo „Juros periodo pasaulis“ veiksmas vyks po 22 metų nuo pirmosios juostos įvykių. Svarbiu projekto momentu, aplink kurį ir buvo kurtas bendras filmo dizainas, kaip teigia filmo režisierius, tapo paauglio portretas, kuris, apsilankęs parke, parašė socialiniame tinkle pranešimą, jog yra labai nusivylęs pamatytu Tiranozauru už šarvuoto stiklo.

Pagrindiniuose vaidmenyse filme pasirodys Chrisas Prattas, Bryce Dallas Howard, Vincetas D‘Onofrio, Omaras Sy, Judy Greer, Jake‘as Johnsonas, Lauren Lapkus, Katie McGrath, Nickas Robinsonas ir kt.

Filmo premjera Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, įvyks birželio 12 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles