„Juros periodo pasaulis“ pirmajame anonse kviečia apžiūrėti milžiniškus dinozaurus

Kino studija „Universal Pictures“ išplatino pirmąjį naujojo filmo apie dinozaurų parką „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“) anonsą. Kitais metais pasirodysiančiame filme bus galima išvysti visiškai kitokį dinozaurų pasaulį, nei matėme anksčiau Steveno Spielbergo kurtuose darbuose.

Pirmajame filmo anonse pamatome pasakiško grožio salą, kurioje karaliauja įvairaus dydžio dinozaurai, o juos galima apžiūrėti iš taip arti, kaip tik įmanoma. Šįkart viskas yra ne paprasta apžiūra, o tikras, veikiantis pramogų parkas, kuriame yra pilna tikrų klientų. Viskas pasisuka netikėta linkme, kai visiškai naujai laboratorijoje sukurtas dinozauras ima siautėti.

Veiksmas naujojoje juostoje vyks praėjusios 22 metams po pirmojo filmo „Juros periodo parkas“ (angl. „Jurassic Park“), naujame ir veikiančiame parke Isla Nublar. Akivaizdu tik tai, kad specialieji efektai filme dar labai silpnai apdirbti, todėl labai norėtųsi, kad iki premjeros filmo kūrėjai dar gerokai padirbėtų.

Naujausioje dalyje pagrindinius vaidmenis atliks Chrisas Prattas, Bryce Dallas Howard, Nickas Robinsonas, Vincentas D‘Onofrio, Judy Greer ir kt.

„Juros periodo pasaulis“ pasaulio kino teatrus pasieks 2015 metų birželio 12 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles