Vonią su Johnny Deppu filme „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ besidalinanti Gwyneth Paltrow pasipuošė ūsais

Žinoma aktorė Gwyneth Paltrow yra ne vienam apsukusi galvą, tačiau šįsyk dailioji ilgakojė šviesiaplaukė savo padaužišką pusę gerbėjams atskleidė pasirodydama su vešliais ūsais. Nustebusios G.Paltrow nuotrauka su dirbtiniais ūsais papuošė komedijos „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ (angl. „Mortdecai“) plakatą.

Naujajame filme G.Paltrow teko ekscentriškojo Johnny Deppo herojaus, aristokrato pono Čarlio Mordekajaus žmonos Džoanos vaidmuo. Elegantiška jų pora įsisuka į milžinišką aferą, kurios sūkuryje – dingęs brangus paveikslas, nacių auksas, pikti rusai ir britų slaptosios tarnybos tyrimas. Komedijoje „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ bus ir pikantiškų akimirkų – naujajame juostos anonse matyti, kaip nuoga G.Paltrow herojė mėgaujasi maudynėmis su efektinguoju sutuoktiniu. Dar viena įdomi detalė ta, kad komedijoje „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ 42-ejų G.Paltrow pademonstruoja gebėjimą keisti tartį, mat filme amerikietė kalba su įtikinamu britišku akcentu.

Sportas – grožio garantas

Lygia oda, puikia figūra ir grakščiomis kojomis žavinti G.Paltrow neseniai su žurnalistais pasidalijo mintimis apie grožį. „Grožis ateina iš vidaus, moteris turi jaustis patogiai. Tikiu, kad sportas padeda grožį užtikrinti. Pratimai palaiko dailią odą, svarbu vis pasirūpinti detoksikacija. Taip pat stengiuosi gerti daug vandens, nors kartais, pripažinsiu, sukertu keptų bulvyčių lėkštę ir išgeriu vyno“, – žurnalui „Viva“ sakė Holivudo aktorė. Ji juokavo, kad dėl sporto ketvirtą ryto nesikelianti, tačiau esanti priversta būti vyturiu – reikia nuvežti vaikus į mokyklą, o po šio ritualo ji skiria pusantros valandos sportui – kilnoja svarmenis, mankština raumenis ir atlieka pratimus širdies darbui gerinti.

Beje, ūsų mėnesiu tituluojamam lapkričiui ypač derančiais ūsais pasipuošė ne tik G.Paltrow, bet ir kiti filmo „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ aktoriai – gundančioji Olivia Munn, kuri mėgins suvilioti poną Mordekajų bei Ewanas McGregoras, komedijoje įkūnijęs detektyvą.

„Ūsuotasis ponas Mortdecai“ – tai aštuntojo dešimtmečio Kyrilo Bonfiglioi romanų apie aristokratą poną Mortdecai serijos ekranizacija, kurią režisavo Davidas Koeppas. J.Deppo herojus kartais yra užmaršus ir net kiek kvailas, tačiau tai filmui suteikia ypatingo šarmo. Juoko nepašykštėsianti premjera Lietuvos žiūrovų laukia kitų metų sausio 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles